מזראטי מציגה לראשונה את מכונית הסלאון החדשה שלה, עם מראה שלא השתנה במיוחד, אך עם שלדה חדשה וקלה יותר ותא נוסעים איכותי ועשיר מבעבר.

מזראטי קוואטרופורטה החדשה

הדור השישי של מזראטי קוואטרופורטה נחשף לראשונה ויוצג רשמית לקהל הרחב בתערוכת דטרויט הקרובה בינואר.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקוואטרופורטה החדשה, שתתחרה במרצדס S קלאס או יגואר XJ, היא אחת משלושה דגמים חדשים שמזראטי תציג בשנתיים הקרובות: מתחרה לסדרה 5 של ב.מ.וו בשם גהיבלי (Ghibli) ב-2013 וכמובן קרוסאובר גדול שיתחרה בקאיין של פורשה בשם לבנטה (Levante) ב-2014.

 

מזראטי "קמצנית" בפרטים על הדגם החדש, אותם היא תחשוף רק בתערוכת דטרויט. מה שאנחנו כן יודעים לומר הוא שהמנוע העיקרי שישרת את הדגם הוא מנוע V8 של פרארי, בהספק הצפוי לעמוד על 455 כ"ס. המנוע ישודך לתיבת 8 הילוכים של ZF, אותה תיבה המשרתת כמעט את כל רכבי היוקרה בעולם.

 

בעוד העיצוב החיצוני נשאר דומה – רק מודרני יותר – תא הנוסעים שתמיד היה נקודת החולשה של הדגם מול המתחרות, זכה למהפכה של ממש ולמגע יוקרתי במיוחד. את עומס הכפתורים של הקונסולה המרכזית, מחליף מסך מגע מרכזי, עצום בגודלו והכפתורים היחידים שנותרו אלו כפתורי מערכת בקרת האקלים, גם כן חדשים לחלוטין.

 

כפי שראינו בתוכנית החומש שלקונצרן פיאט, לקונצרן יש תוכניות גדולות עבור מזראטי עם יעד מכירות של 50,000 כלי רכב בשנה עד 2015, קיפצת מדרגה משמעותית ומאתגרת לעומת 6,200 הרכבים שנמכרו מהמותג ב-2011 כולה.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location