אוויס, שלמה SIXT, אלבר, הרץ ואלדן יטמיעו את מערכת מניעת התאונות של Mobileye בציי הליסינג.

חברות הליסינג הגדולות בישראל יתקינו את מערכת הבטיחות מובילאיי בציי הרכב שלהן

חברת Mobileye תחל לספק בישראל מערכות למניעת תאונות דרכים לציי הליסינג של אוויס, שלמה SIXT, אלבר, הרץ ואלדן. מערכת מניעת תאונות הדרכים של "מובילאיי" תותקן ברכבי חברות הליסינג עבור לקוחותיהם, בין השאר עבור מספר חברות הייטק ישראליות המעוניינות לשפר את תחום הבטיחות בחברה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אחת מחברות ההייטק בהן תתוקן המערכת היא היא מטריקס הישראלית לה צי רכבים גדול. נועם קום, מנהל תחום הרכב בחברת מטריקס, ויו"ר פורום "נוהגים היי-טק" מציין כי: "תרבות הנהיגה של אלפי עובדינו ובטיחותם הוא נושא בעל חשיבות עליונה עבורנו ואנו מקדישים לו רבות. לאחר ניתוח הסיבות לתאונות הגענו למסקנה שפתרונות טכנולוגיים יעילים ביותר להגברת הבטיחות ולהפחתת תאונות דרכים. מערכת "מובילאיי"מסייעת להפחתת תאונות מסוג אי שמירת מרחק וסטייה מנתיב ,המהוות על פי מחקרים ונתונים כ- 60% מכלל התאונות."

 

עוד מוסיף נועם: "שילבנו את מערכות "מובילאיי" במספר כלי רכב של עובדי החברה והתגובות היו מצוינות. אנו מוצאים שמערכת "מובילאיי" מספקת עבורנו פתרון מצוין המשפר את תרבות הנהיגה והבטיחות בדרכים ומבחינתנו משלימה את סל הפתרונות והפעולות שלנו לקידום התחום עבור עובדינו. כמנהל תחום הרכב במטריקס וכיו"ר פורום "נוהגים היי-טק" שמאגד את חברות ההיי-טק הגדולות בישראל ופועל להפחתת מספר תאונות הדרכים, אני שמח ומברך את חברות הליסינג שהצטרפו למהלך לקידום הבטיחות".

 

גם בעולם יותר ויותר חברות ליסינג החלו להתקין את המערכת בציי הרכב שלהם כמו חברת , Sumitomo Mitsui, חברת הליסינג הגדולה ביותר ביפן עם צי של למעלה מ-500 אלף כלי רכב, תטמיע בצי הרכבים שלה את מערכת מניעת התאונות של "מובילאיי”, ותציע אותה ללקוחותיה. עבור הצרכן הפרטי, עלות המערכת היא החל מ-2,300 ש"ח.

 

יצחק ליטמן, מנכ"ל Mobileye Products: "אנחנו מעודדים מכך שחברות ליסינג רבות, כמו גם הלקוחות שלהם, מעמידים את הבטיחות של העובדים וכלל הנוסעים בראש סולם העדיפות, ומטמיעים את הטכנולוגיה החדשנית מונעת התאונות של "מובילאיי”. מלבד פונקציות הבטיחות האקטיבית שמספקת המערכת, המחקרים שלנו מראים כי המערכת מובילה גם להרגלי נהיגה טובים ובטוחים יותר, ומעניקה יתרונות נלווים נוספים משמעותיים לציי רכב, כמו למשל חסכון בתצרוכת הדלק וירידה בבלאי."

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location