מרצדס חושפת תמונות ופרטים ראשונים על ה-SLK רודסטר החדשה.  חסכונית ועמוסת טכנולוגיה חדישה.

מרצדס SLK החדשה 2011

הרודסטר הקטנה של מרצדס, ה- SLK החדשה מציגה הנעה אחורית חדשה, שלידה ספורטיבית יותר ומנועי בנזין ודיזל. ה-SLK החדשה מוצעת עם גג קשיח מתקפל וחידוש של גג זכוכית אלקטרו-מגנטי המשנה את השקיפות שלו בלחיצת כפתור(Magic Sky Control ). עיצובה של ה-SLK החדשה מושפע ברובו מ-מרצדס SLS AMG, אך משלב בחלקה האחורי את העיצוב המעוגל של ה-SLK היוצאת, מה שיוצר מראה חד וקרבי מלפנים ומעוגל וספורטיבי מאחור, התוצאה הסופית בכל מקרה, מאוד מוצלחת גם אם פחות ספורטיבית מזו המוחלפת.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אם עיצוב החוץ נושא אלמנטים מה-SLS AMG, עיצוב הפנים הושאל באופן כמעט מושלם מה-SLS AMG למעט ההגה השונה והחדש של מרצדס אותו ראינו כבר ב-מרצדס C קלאס החדשה וכן לוח המחוונים השונה במקצת. האם בכך מרצדס רומזת לנו שה-SLK החדשה היא מיני SLS?

 

נכון להשקה, מרצדס תציג את ה-SLK החדשה עם שלושה מנועי בנזין. 1.8 טורבו בשני הספקים של 184 כ"ס ו-204 כ"ס עבור SLK200 ו-SLK250 בהתאמה. דגם הכניסה ישודך כסטנדרט לתיבת 6 הילוכים ידנית ויציע ביצועים של 7.0 שניות ל-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 237 קמ”ש יחד עם צריכת דלק מרשימה של 16.4 ק”מ לליטר. ה-SLK250 משפרת את המיאוץ ל-100 קמ"ש ב-0.4 שניות ומגיע למהירות מרבית של 242 קמ"ש וצריכת דלק של 16 ק"מ לליטר.

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/mw3PXAp9muY?rel=0{/iframe}

 

בראש ההיצע נמצאת ה- SLK350 עם מנוע ה-V6 החדש בנפח 3.5 ליטר והזרקת דלק ישירה. למנוע זה הספק של 306 כ"ס שנותר זהה למנוע המוחלף, אך מציע שיפור הן בביצועים והן בצריכת הדלק בעזרת מערכת עצור/סע. SLK350 מוצעת כסטנדרט עם תיבת 7G שבעה הילוכים אוטומטית שיחד עם המנוע החדש מספקת ביצועים של 5.6 שניות ל-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 250 קמ"ש יחד עם צריכת דלק 14.0 ק"מ לליטר.ה-SLK החדשה מוצעת גם עם מנוע דיזל כפול מגדשים בנפח 2.1 ליטר בהספק של 204 כ"ס. בהמשך תוצג גרסת SLK55 של AMG.

 

הטכנולוגיות החדשות של מרצדס נמצאות גם כאן ולרשות הנהג תעמוד מערכת התראת מהירות מרבית מותרת מבוססת מיקום. בנוסף נמצאת מערכת תאורה חכמה, המזהה מכשולים בצידי הדרך ומאירה אותם, בקרת שיוט אקטיבית, מערכת לבלימת הרכב בעת זיהוי מכשול כאשר הנהג לא מגיב בזמן ועוד.

 

החשיפה לציבור תערך בתערוכת ז'נבה הקרובה במרץ והשיווק יחל ביולי השנה.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location