יגואר מחדשת את דגמי 2016 של ה-XJ עם עדכון קל לעיצוב החיצוני, תוספת של אבזור מתקדם יותר וגרסת פאר חדשה.

2016 יגואר XJ מתיחת פנים לדגם
יגואר XJ מתחדשת במתיחת פנים לדגמי 2016.

בחודש יולי הקרוב יגואר תציין שש שנים לדור הנוכחי של ה-XJ, מכונית הפאר וספינת הדגל של יגואר, וזו הזדמנות טובה עבור החברה לחשוף את מתיחת הפנים לדגמי 2016 של ה-XJ.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

העיצוב החיצוני לא השתנה במיוחד, למעט פנסים ראשיים בטכנולוגיית LED ועיצוב חדש לפנסי ה-LED מאחור שיאפשרו לזהות את הדגם המעודכן גם מאחור. בתא הנוסעים השינויים לא רבים ואת עיקר השדרוג נמצא בקבלתה של מערכת המולטימדיה החדשה InControl Touch Pro הכוללת מסך מגע מרכזי בגודל "12.3 המאפשר קישוריות מלאה למכשירי אנדרואיד ו-iOS. המערכת כוללת בנוסף דיסק קשיח SSD בנפח של 60GB עבור מוזיקה, סרטים ומערכת הניווט.

 

בנוסף לכך ובכדי לשפר את צריכת הדלק בדגם, יגואר ציידה את ה-XJ המחודשת במערכת תגבור היגוי חשמלית EPSA חדשה שלפי יגואר, מאפשרת חיסכון של כ-3% בצריכת הדלק. מנוע הדיזל V6 בדגם בנפח של 3.0 ליטר שורג והוא מציע כעת 300 כ"ס ו-71.3 קג"מ לעומת 275 כ"ס ו-61.1 קג"מ בעבר, מספיק לנתון של כ-6.0 שניות 0-100 קמ"ש. שאר המנועים בדגם, בהספקים של 240-550 כ"ס, לא השתנו (אך עומדים בתקן יורו 6).

 

עם מתיחת הפנים לדגם, יגואר מוסיפה להיצע גרסת פאר חדשה (Autobiography) המוצעת רק בגרסת בסיס הגלגלים הארוך של הדגם וכוללת מושבים נפרדים מאחור, חישוקי "20 כסטנדרט ותוספת של חבילת כרום לעיצוב החיצוני.

 

 

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

חבל שהמחיר מוגזם.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location