מיני מעניקה לקלאבמן המשפחתית מתיחת פנים קלה, עם עדכון לעיצוב החיצוני ותיבת 7 הילוכים DCT במקום תיבת 6 הילוכים פלנטרית.

 

מיני מעניקה למכונית הגדולה ביותר שלה, מיני קלאבמן, מתיחת פנים לדגמי 2019. מתיחת הפנים לדגם קלילה ולא כוללת שינויים משמעותיים במיוחד. את הקלאבמן המחודשת אנחנו נפגוש בישראל במהלך הרבעון האחרון של 2019.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

חיצונית נוכל למצוא עדכון קל לפנסים הראשיים וגריל קדמי חדש בעיצוב שונה בין דגמי הקופר הרגילים לדגמי הקופר S הספורטיביים יותר. בנוסף פנסי ערפל LED חדשים, עיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים ותאורה חדשה לפנסים מאחור עם אופציה בתוספת תשלום לחתימת תאורה בצורת דגל בריטניה. רשימת הצבעים הורחבה וכוללת מספר צבעים חדשים.

 

2019 מיני קלאבמן
עדכון קל לעיצוב החיצוני.

כאופציה, ניתן לשדרג את תאורת ה-LED הקדמית לתאורה LED matrix אדפטיבית, את חישוקי הגלגלים ניתן לשדרג למידות של ״18 או ״19, ניתן לבחור במתלים בכיול ספורטיבי עם הנמכת מרכב של 10 מ״מ ובמערכת בולמים אדפטיביים.

 

2019 מיני קלאבמן תא הנוסעים
שדרוג לאיכות החומרים, מולטימדיה עדכנית ומשטח טעינה אלחוטי.

בתא הנוסעים מיני מבטיחה שדרוג של איכות החומרים והגימור ורוכשי הדגם יוכלו לבצע התאמה אישית של הצבעים/חומרים בתא הנוסעים - בתוספת תשלום כמובן. בנוסף נוכל למצוא מולטימדיה "6.5 עדכנית עם הרחבה לאפל קאר-פליי, משטח טעינה אלחוטי ועוד.

בתחום ההנעה וכמו בשאר דגמי מיני העדכניים, תיבת השישה הילוכים אוטו׳ הוחלפה בתיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים ובדגמי הדיזל נמצא תיבת 8 הילוכים אוטו׳ - את כל המנועים ניתן לקבל גם עם תיבת 6 הילוכים ידנית. היצע המנועים בדגם נותר ללא שינוי: קופר קלאבמן עם מנוע 1.5 ליטר טורבו 136 כ״ס (0-100 ב-9.2 שניות), קופר S קלאבמן עם מנוע 2.0 ליטר טורבו 192 כ״ס (7.3 שניות) וקופר D קלאבמן עם מנוע 2.0 ליטר טורבו דיזל 150 כ״ס (8.6 שניות).

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location