וולוו מעניקה לספינת הדגל שלה עדכון קל, ליטוש של העיצוב החיצוני, מערכת שמע משודרגת ותוספת של מערכת מיקרו-היברידית 48V לכל המנועים.

 

וולוו, כמו שאר היצרנים, לא ממתינה לתערוכת ז'נבה בכדי לחשוף את ספינת הדגל המחודשת שלה, וולוו S90 סדאן ו-V90 סטיישן אשר זכו למתיחת פנים בדגמי 2020.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

העיצוב הנוכחי של ה-S90 וה-V90 מודרני ונאה במיוחד לכן כנראה בחרה וולוו  בצדק להעניק לדגמים רק ליטוש קל ושינויים מעודנים לעיצוב החיצוני, כגון עיצוב חדש לחלקו התחתון של הפגוש הקדמי ופנסי הערפל, ספוילר תא מטען מודגש יותר ופנסים אחוריים מעודכנים ומושחרים במראה מודרני ועם תאורת מחוונים דינמית. חותמים את העדכון החיצוני אלו צבעים חדשים שנוספו למבחר ועיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים.

 

וולוו S90 המחודשת 2020
עדכון לפנסים מאחור.

בתא הנוסעים לא נמצא שינויים ויזואליים משמעותיים אך כן נמצא מערכת שמע משודרגת של Bowers & Wilkins המספקת לפי וולוו איכות שמע גבוה עוד יותר. בקרת האקלים זכתה למערכת מסננים מתקדמת יותר הכוללת ניטור של איכות האוויר בתא הנוסעים, הצגה של הנתונים במסך המרכזי, ואפשרות לנהג לבחור בטיהור האוויר בתא הנוסעים מחלקיקים מזהמים תוך מספר דקות. שתי מערכות אלו יוצעו בקרוב גם בכל דגמי סדרת 90 ו-60 של וולוו. בנוסף, הדגמים מצוידים כעת בשתי כניסות USB-C לנוסעי המושבים מאחור ומשטח טעינה אלחוטי מלפנים.

 

2020 וולוו V90
חבל שה-V90 לא משווקת בישראל.

כמו ב-XC90 המחודש שהוצג אשתקד, גם בדגמי S90 ו-V90 המחודשים יוכלו הרוכשים לבחור בריפודי צמר למושבים ורוכשים שלא רוצים כלל שימוש בעור כלל בתא הנוסעים יוכלו לבחור בנוסף בתא נטול עור טבעי. כמו ב-XC90 וב-XC60, כל מנועי הבנזין והדיזל נעזרים כעת במערכת מיקרו היברידית 48V המאפשרת לפי וולוו הפחתה של עד 15% בצריכת הדלק ופליטת מזהמים.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location