כארבע שנים לאחר שהציגה את הדור השני של הקרוסאובר Q5, אודי חושפת כעת את דגמי 2021 המחודשים של הדגם אשר זכו למתיחת פנים הכוללת עיצוב חיצוני מעודכן וספורטיבי יותר, שדרוג טכנולוגי לתא הנוסעים, תוספת של מערכות בטיחות מתקדמות ורשימת מנועים מעודכנת עם תוספת של מערכת מיקרו-היברידית.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

המאפיין החיצוני הבולט ביותר בדגמי 2021 המחודשים של אודי Q5 הם הפנסים הראשיים החדשים מלפנים ומאחור עם חתימת התאורה החדשה המאפיינת את כל הדגמים העדכניים של אודי. את הפנסים הראשיים ניתן לשדרג תאורת LED מטריקס מתקדמת עם תאורת מחוונים דינמית ואת האחוריים לתאורה בטכנולוגיית OLED המאפשרת הצגה של גרפיקה מיוחדת בזמן איתות או בלימת חירום וכן חתימת תאורה ייחודית אותה יוכלו לבחור הלקוחות מבין 3 עיצובים שונים. הפנסים האחו כוללים גם חיישן קרבה כך שהם נדלקים אוטומטית עם חתימת תאורה מיוחדת בזיהוי רכב הנמצא במרחק של פחות מ-2 מטר מהרכב.

 

בנוסף נמצא עיצוב חדש וספורטיבי יותר לפגושים מלפנים ומאחור, שהוסיפו לדגם 19 מ"מ למידת האורך, עיצוב חדש לגריל הקדמי וכן עיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים ("17 עד "21) ושני צבעי מרכב חדשים.

 

2021 אודי Q5 החדש
תאורת OLED אחורית.

בשלב זה אודי מציגה את ה-Q5 המחודש עם מנוע אחד בלבד לשוק האירופי בדגם Q5 40 TDI: מנוע 2.0 ליטר טורבו דיזל הנעזר במערכת מיקרו-היברידית 12V. למנוע זה הספק מרבי של 204 כ"ס ומומנט מרבי של 40.8 קג"מ והוא משודך לתיבת 7 הילוכים s-tronic ולמערכת הנעה כפולה קוואטרו. לפי אודי זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 7.6 שניות, למהירות מרבית של 222 קמ"ש ולצריכת דלק משולבת של 18.9 ק"מ לליטר.

 

2021 אודי Q5 החדש תא הנוסעים
מערכת מולטימדיה חדשה מבוססת מגע.

את מנוע הדיזל הזה נפגוש בשתי גרסאות הספק חלשות יותר עם 134 כ"ס או 163 כ"ס. בהמשך יצטרפו להיצע גם דגם Q5 50 TDI עם מנוע 3.0 ליטר V6 טורבו דיזל בהספק של 286 כ"ס, דגם פלאג-אין מעודכן, דגם ביצועים SQ5 וכמובן גם דגמי בנזין רגילים עם מנוע 2.0 ליטר טורבו בהספק של 204 כ"ס בדגם 40 TFSI ובהספק של 265 כ"ס בדגם 50 TFSI. כל המנועים חזקים יותר ובעיקר חסכוניים ונקיים יותר. למעט דגם הדיזל V6, המשודך לתיבת 8 הילוכים אוטו', כל שאר המנועים משודכים לתיבת 7 הילוכים s-tronic כפולת מצמדים.

 

2021 אודי Q5 החדש
מנועים מעודכנים עם מערכת מיקרו-היברידית.

בתא הנוסעים המחודש נמצא מערכת מולטימדיה חדשה עם מסך מגע בגודל "10.1 וחיבור אלחוטי לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, לוח מחוונים דיגיטלי "12.3 עם גרפיקה מעודכנת וכן אופציות חדשות לגימור בתא הנוסעים. גם מפרט מערכות הבטיחות זכה למגוון שדרוגים אותם פגשנו באודי A4 המחודשת.

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

שלום מתי מגיע הרכב לארץ ומה מחירו

This comment was minimized by the moderator on the site

היי! מה נשמע?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location