MG הציגה בסין את מתיחת הפנים לקרוסאובר MG ZS עוד בחודש ספטמבר האחרון, אך רק כעת היא החלה בשיווק הדגם במספר מדינות ביבשת אסיה. מתיחת הפנים לדגם, שהוצג בשנת 2016 ומשווק בישראל מאז שנת 2018, כוללת עדכון מקיף לעיצוב החיצוני, שדרוג החומרים והטכנולוגיה בתא הנוסעים, מנוע 1.3 ליטר טורבו חדש ותוספת של מערכות בטיחות מתקדמות שנעדרו מהדגם הנוכחי.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בחזית המחודשת של הדגם נמצא עיצוב חדש לפנסים הראשיים, מבוססי LED, עם חתימת תאורת יום חדשה, עיצוב חדש לחלוטין לפגוש הקדמי המכיל גריל קדמי גדול יותר במראה ספורטיבי/אגרסיבי יותר. מאחור נמצא פנסים חדשים מבוססי תארות LED מודרנית יחד עם עיצוב חדש לפגוש. חישוקי סגסוגת "16-"17 בעיצובים חדשים משלימים את העדכון החיצוני המוצלח לדגם, עדכון המעניק לדגם מראה מודרני ועדכני יותר.

 

MG ZS החדש 2020 מתיחת פנים
פגוש ופנסים חדשים

תא הנוסעים זכה לשדרוג מקיף לא פחות. הדשבורד זכה לעיטוף בדמוי עור רך למגע, כמו בגרסה החשמלית את בלם היד המכני מחליף כעת בלם יד חשמלי עם AUTO HOLD, מערכת מולטימדיה "10 חדשה ומתקדמת, מחליפה את המערכת "8 של הדגם היוצא, ממשק חדש למערכת בקרת האקלים (אזור אחד), נוספה אופציה ללוח מחוונים דיגיטלי (למעשה מסך מרכזי "7 עם שני מסכים נוספים בצדדים), כניסה והתנעה ללא מפתח ולנוסעים מאחור יש כעת שני שקעי USB לטעינת מכשירים ניידים.

 

MG ZS החדש 2020 תא הנוסעים
שדרוג משמעותי לתא הנוסעים.

מערכת המולטימדיה החדשה כוללת חיבור קבוע לרשת האינטרנט ואפליקציה סלולרית המאפשרת חיבור מרחוק לרכב (מיקום הרכב, פתיחה ונעילה, צפיה בנתונים ממחשב הדרך ועוד), הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי בחיבור אלחוטי, תפעול קולי מתקדם, שירותי רשת שונים, עדכונים OTA ועוד.

 

MG ZS החדש 2020 מתיחת פניםפנסים ופגוש בעיצוב חדש ומודרני.

בתחום ההנעה, MG ZS זוכה במנוע 1.3 ליטר טורבו חדש עם הספק מרבי של 125 כ"ס ומומנט מרבי של 23.4 קג"מ. מנוע זה משודך לתיבת 6 הילוכים אוטו' ומאפשר לדגם להשיג נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 8.5 שניות. בנוסף למנוע החדש הדגם ממשיך עם מנוע ה-1.0 ליטר טורבו 111 כ"ס ו-16.3 קג"מ המשודך לתיבת 6 הילוכים אוטו' או עם מנוע ה-1.5 ליטר, שלא משווק בישראל, בהספק מרבי של 114 כ"ס ו-15.2 קג"מ המשודך כעת לתיבת הילוכים רציפה במקום 4 הילוכים אוטו'.

 

MG ZS החדש 2020
מנוע 1.3 ליטר טורבו חדש.

תחום הבטיחות זכה לשדרוג משמעותי ומהעדר מוחלט של מערכות בטיחות מתקדמות הדגם זוכה למבחר מקיף של מערכות אותם פגשנו ב-MG ZS EV, הגרסה החשמלית של הדגם. הרשימה הזו כוללת בקרת שיוט אדפטיבית כולל זחילה בפקקי תנועה, מערכת שמירה על מרכז נתיב הנסיעה בשילוב בקרת השיוט האדפטיבית, ניטור שטח מת בצידי הרכב ותנועה חוצה מאחור, מערכת בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, אור גבוה אוטומטי, מצלמת 360 מעלות ועוד.

אין ספק כי הקרוסאובר MG ZS מהווה כבר כיום את נקודת המפנה של המותג בישראל ועם הגרסה החדשה והמשודרגת של הדגם וההצלחה המרשימה עם השקת הגרסה החשמלית לדגם, MG ZS EV, נדמה כי כעשור לאחר השקת המותג בישראל MG ישראל נמצאת בדרך הנכונה להפוך סוף סוף למותג משמעותי בשוק הישראלי במהלך העשור הנוכחי. מתחילת השנה MG מסרה בישראל 552 רכבים חדשים, 294 מתוכם מהגרסה החשמלית של ה-ZS מה שהופך את הדגם לרכב החשמלי הנמכר ביותר בישראל ברבעון הראשון של השנה.

 

תגובות (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

אין מה להגיד באמת רכב יפייפה .. אבל ברמת הקנייה הריאלית בקטגוריה הזאת הרבה יותר כדאי לשדרג כבר לסטוניק, של קאיה. יותר מתקדם מבחינת מנוע, אבזור בטיחות וציוד בכלל. מה שחשוב גם ברמה ההתחלתית היא שהוא...

אין מה להגיד באמת רכב יפייפה .. אבל ברמת הקנייה הריאלית בקטגוריה הזאת הרבה יותר כדאי לשדרג כבר לסטוניק, של קאיה. יותר מתקדם מבחינת מנוע, אבזור בטיחות וציוד בכלל. מה שחשוב גם ברמה ההתחלתית היא שהוא אמין יותר וזה כמובן גם משמעותי בטווח הארוך.

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

מה זה?

This comment was minimized by the moderator on the site

מתי יגיע כי הגיע רק 1 ליטר טורבו

This comment was minimized by the moderator on the site

נראה מצויין.
ידוע שהדגם הקודם מעט איטי אבל הסתבר כי הוא אמין וטוב עם מחיר סביר מאוד לקטגוריה.
אין ספק כי מדובר בהתקדמות גדולה. אהבתי

This comment was minimized by the moderator on the site

עכשיו ברור שיעלה יותר סביר להניח מעל 125000 וכאן הוא נכנס לקטגוריה אחרת של מתחרים..

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location