מזראטי גיבלי (Ghibli) היא מכונית הסאלון החדשה של מזראטי שתתחרה בסדרה 5 של ב.מ.וו ומרצדס E קלאס.

2013 מזראטי גיבלי החדשה  - מכונית סאלון שתתחרה בסדרה 5

אלו הן התמונות הראשונות של מכונית הסאלון החדשה של מזראטי - גיבילי (Ghibli) - אשר נחשפת מספר שבועות לפני הבכורה העולמית שתערך בתערוכת שנגחאי הקרובה בסוף החודש הנוכחי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הגיבילי, שנקראת על שם דגם קופה של החברה אשר יוצר בשנות השבעים ולאחר מכן יוצר שוב באותו השם בשנות התשעים, היא מכונית סאלון אשר תתחרה בסדרה 5 של ב.מ.וו בעיקר והיא ככל הניראה המכונית החשובה ביותר של מזראטי בשנים הבאות וזו שצפויה לסייע לחברה לעמוד ביעד מכירות של 50,000 מכוניות עד שנת 2015.

 

המזראטי גיבלי יושבת על פלטפורמה מקוצרת של הקוואטרופורטה החדשה והיא תיוצר על אותו פס ייצור בטורינו שבאיטליה. במזראטי לא מספקים פרטים טכניים על הדגם, אך הם כן מציינים שהגיבלי תהיה בעלת אופי חד ואגרסיבי יותר לעומת הקוואטרופורטה.

 

לראשונה במזראטי, הגיבלי תשווק עם מנוע טורבו דיזל V6 בנפח 3.0 ליטר. המנוע החזק בהיצע, עד להגעת מנוע ה-V8, יהיה מנוע V6 טורבו בנפח 3.0 ליטר בהספק של 410 כ"ס. כל הדגמים יוצעו עם תיבת שמונה הילוכים אוטו' של ZF ובנוסף יוצעו גם גרסאות הנעה כפולה Q4. תא הנוסעים מעוצב בהשראת הקוואטרופורטה הגדולה יותר, אך עם אווירה קלילה יותר וספורטיבית יותר.

 

פרטים נוספים על הדגם ייחשפו כאמור בתערוכת שנגחאי. הפעם כמובן שאפשר לומר שהדגם ישווק גם כאן בישראל ויהפוך ככל הניראה לדגם החשוב ביותר של אוטו איטליה.

 

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

אם הדבר הזה כבר יגיע לישראל, כמה זה יעלה?

This comment was minimized by the moderator on the site

חזית מכוערת אששששש

This comment was minimized by the moderator on the site

איפה ההשראה , הכל לקוח מרכבים אחרים אפילו ידית ההילוכים של BMW אז שמו מנועים חזקים יותר לא עדיף סידרה M של BMW

This comment was minimized by the moderator on the site

איזה העתקה, למה נראה לך שחברה בסדר גודל של מזראטי צריכה להעתיק. ברכב הספציפי הזה היא ירדה רמה לרמה של ב.מ.וו ואתה יודע להשוות אותה לM5 זה ממש לא השוואה. למה במקרה היא עולה כמעט 900 אלף שקל.<br...

איזה העתקה, למה נראה לך שחברה בסדר גודל של מזראטי צריכה להעתיק. ברכב הספציפי הזה היא ירדה רמה לרמה של ב.מ.וו ואתה יודע להשוות אותה לM5 זה ממש לא השוואה. למה במקרה היא עולה כמעט 900 אלף שקל.<br />מזראטי זה מזראטי ומה שחשוב ברכב זה המנוע, ופה מזראטי לוקחת תגרמניות ומשאירה להם אבק!!!

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location