קורוס השייכת לחברה לישראל וצ'רי הסינית, חושפת לראשונה את ה-GQ3, המשפחתית הסינית שאמורה להסתכל לאירופאיות בלבן של הפנסים.

קורוס GQ3 סדאן

מיזם הרכב המשותף לחברה לישראל ולצ'רי הסינית-קורוס (Qoros), חושף לראשונה את המשפחתית סדאן האירופאית של החברה ה-GQ3, שתוצג בתערוכת ז'נבה במרץ 2013 ואמורה להיות הסינית הראשונה בסטנדרט אירופאי מלא של בטיחות, איכות וטכנולוגיה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עם מעצב ראשי בעל שורשים עמוקים בקבוצת פולקסווגן (וצוות פיתוח אירופאי למהדרין), לא מפתיע לראות שעיצוב תא הנוסעים מזכיר תא נוסעים גרמני קלאסי ואם לא הסמל על ההגה, בקלות היה ניתן לחשוב שמדובר בעוד דגם של פולקסווגן, לפחות מבחינה וויזואלית.

 

גולת הכותרת של תא הנוסעים זהו מסך המגע המרכזי ("8) המזהה מחוות ידיים. המערכת שתוכננה ע"י החברה עצמה, כוללת קישורית אינטרנט המאפשרת בין היתר, קביעת כניסה למוסך, הפעלת שירות חירום במרה של תאונה, מערכת ניווט מתקדמת, מדיה חברתית ועוד.

 

למעט מידת רוחב של 1.84 מטר, החברה לא חושפת כל פרט טכני על הדגם. שיווקו של הדגם באירופה יחל ברבעון השלישי של 2013. ביחד עם ה-GQ3, החברה תציג עוד שני דגמי קונספט, אחד לקרוסאובר בינוני והשני למיניוואן קומפקטי.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

לא על מכונית זולה זולה ובטח שלא על מכונית "יוקרתית"

This comment was minimized by the moderator on the site

ממש פולקסוואגן. ועם כל האו]ציות שהם חשבו עליהם (הרישומים באחד הטיזרים)- הם בחרו דווקא את זה?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location