פרנסואה הולנד, נשיאה הנבחר החדש של צרפת, בחר בסיטרואן DS5 בגרסתה ההיברידית כמכונית השרד שלו.

נשיא צרפת יעביר את זמנו על הכביש בסיטרואן DS5 קבריולט

ניקולא סרקוזי, נשיאה היוצא של צרפת, עשה שימוש בסיטרואן C6 בשנים האחרונות, אך לרוב העדיף לנהוג ברנו ואל סאטיס, מכונית הסאלון האחרונה של רנו שיוצאה הופסק כבר ב-2009.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

נשיאה הנבחר החדש של צרפת, פרנסואה הולנד, בחר בסיטרואן DS5 HYBRID4, כמכונית השרד הרשמית שלו לא רק כי זו מכונית מיוחדת בפני עצמה, אלא כסוג של אמירה סביבתית כמכונית היברידית עם צריכת דלק של 26.3 ק"מ לליטר.

 

לאורך המאה שעברה, רוב נשיאי צרפת בחרו, באופן די טבעי יש לומר, במכונית סיטרואן כמכוניות הרשמיות החל מהטרקסיון אוונט, סיטרואן DS כמובן (גם בגרסתה הפתוחה למצעדים), סיטרואן SM והאחרונה הייתה סיטרואן CX אותה החליפה רנו ספראן שהוחלפה ברנו ואל-סאטיס.

 

במה "נוהגים" מנהיגים העולם האחרים? ראש ממשלת ישראל מתנייד באודי A8 ובשטח בלנדקרוזר 200. נשיא ארה"ב ברק אובאמה מתנייד במה שמכונה קאדילק מספר 1, שלמרות שהיא מזכירה את ה-DST, היא למעשה לא מבוססת על שום רכב והורכבה במיוחד לנשיא ע"י GM וכוללת אין ספור אמצעי תקשורת, הגנה וכו'.

 

נשיא איטליה החדש, מתנייד בלנצ'יה תמא החדשה, כאשר ברלוסקוני המוחצן, היה קצת פחות צנוע ו"הסתפק" מזראטי קוואטרופורטה. ראש ממשת בריטניה מתנייד ביגואר XJ החדשה וראש ממשלת יפן מתנייד ברכב ייחודי הנקרא טויוטה סנצ'רי, המבוססת על לקסוס LS600.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location