סאאב שתציג במהלך השנה מספר דגמים חדשים, פותחת בסנונית הראשונה, גרסת סטיישן לסאאב 9-5 הסאלונית.

סאאב 9-5 החדשה

סאאב, זוכרים את המותג הזה שבאופן עקרוני יש לו עדיין יבואן רשמי בישראל?. סאאב שהציגה בשנה שעברה את ה-9-5 סדאן, תחשוף בתערוכת ז'נבה גרסת סטיישן לסאאב 9-5 וכמה חודשים לאחר מכן יפתח פנקס ההזמנות. לפי סאאב, ה-9-5 סטיישן היא הסנונית הראשונה ב"מתקפה" של דגמים חדשים שייחשפו במהלך השנה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

גרסת הסטיישן תוצע בהתחלה ברמת גימור AERO-X הכוללת הנעה כפולה XWD, מתלים אדפטיביים, בקרת שיוט אדפטיבית, פנסי בי-קסנון אדפטיביים, כניסה והתנעה ללא מפתח, בקרת אקלים תלת אזורית, מערכת שמע מבית הרמן-קרדון כולל דיסק קשיח, תצוגה עילית ועוד. עם המושבים מקופלים, מציע הספורטוואגן תא מטען באורך של כמעט 2 מטר (1,962 מ"מ) ונפח הטענה של 1,600 ליטר, 527 ליטר עם המושבים זקופים. דלת תא המטען חשמלית ונפתחת ונסגרת בלחיצת כפתור.

 

בתחום המנועים, תוצע ה- 9-5 סטיישן בתחילה עם המנוע החזק בהיצע של סאאב כיום, 2.8 ליטר טורבו V6 בהספק של 300 כ"ס ו-40.8 קג"מ. המנוע משודך לתיבת 6 הילוכים אוטומטית עם תפעול מההגה.

 

סאאב- 9-5 סטיישן, מצטרפת להיצע הדגמים המתחדש אט אט של סאאב, הנמצאת בידיים של ספייקר ההולנדית. ההיצע כולל כיום : 9-5 סדאן, 9-4X קרוסאובר, 9-3 סדאן וקבריולט. בהמשך השנה תוצג סאאב 9-2 שהיא למעשה הדגם העצמאי הראשון באופן מלא של סאאב החדשה.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location