הסוויפט ספורט החדשה תוצג בעבוד כחודשיים בפרנקפורט, מצוידת במנוע 1.4 ליטר טורבו.

 

סוזוקי מאשרת היום כי בתערוכת פרנקפורט הקרובה בספטמבר, היא תציג את הסוויפט ספורט החדשה, הגרסה הספורטיבית לסוויפט החדשה אשר הושקה החודש בישראל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בעוד כל הדגמים הקודמים צוידו במנוע אטמוספרי, הדגם האחרון צויד במנוע 1.6 ליטר עם 140 כ"ס, הדגם החדש של הסוויפט ספורט יצויד לראשונה במנוע טורבו וליתר דיוק, בגרסה משופרת של מנוע ה-1.4 ליטר טורבו Boosterjet המוכר לנו מהקרוסאובר טורבו המחודש. כמו בדגם היוצא, המנוע ישודך לתיבת הילוכים ידנית בלבד.

 

סוזוקי מעולם לא ניסתה להתחרות באופן ישיר בדגמים כגון פולו GTI או קליאו ספורט וסביר להניח שזה גם המקרה הפעם, כך שההספק המרבי אולי לא יהיה באזור ה-200 כ"ס כמו אצל המתחרות, אך בהחלט ניתן לצפות למשהו באזור ה-160-170 כ"ס.

 

עם המעבר לפלטפורמה חדשה בסוויפט, ניתן לצפות כי המשקל המרבי של הדגם יעמוד על פחות מ-1000 ק"ג, זאת לעומת כ-1045 ק"ג של הסוויפט ספורט היוצאת.

 

אנחנו לא מצפים כי הסוויפט ספורט החדשה תשווק בישראל, אך בהחלט נשמח לראות אותה על כבשי ארצנו. במחיר נכון, היא בהחלט יכולה להיות להיט קטן בקרב צעירים. עדכון: ממכשירי תנועה, יבואנית סוזוקי בישראל, נמסר כי הסוויפט ספורט תשווק בישראל בתחילת 2018. 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מעניין מתי סוזוקי יחליפו את המעצב הגרוע שלהם. רכב מכוער ברמות, כמו רוב הרכבים שלהם. רק הויטארה יצא בסדר וגם שם הפנסים האחוריים מחנות הכל בשקל

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location