סיאט איביזה החדשה לשנת 2012, זכתה למתיחת פנים ותשווק עם אותם מנועים כבעבר ועם ירידה קלה במחיר.

2012 סיאט איביזה - מתיחת פנים לדגם

חברת צ'מפיון מוטורס, יבואנית מותג סיאט בישראל, תשיק בתחילת שבוע הבא את הגרסאות החדשות ללהיט המכירות שלה, האיביזה, שהוצגה רק לאחרונה בתערוכת ז'נבה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מתיחת הפנים של האיביזה החדשה, שכבשה את המקום הראשון בסגמנט הסופר מיני בישראל השנה, כוללת עיצוב חוץ ופנים מעודכן, הוספת רמת אבזור, עם גרסת ה- FR המפוארת, במקביל לשיפור שלושת רמות האבזור הנוכחיות, וגם.. הורדת טווחי מחירי המחירון של הרכב על גרסאותיו השונות, הנמוכים ב- 3% עד 5% בהשוואה למחירון הקודם.

 

גל מזור, מנהל חטיבת סיאט: "סיאט איביזה הפכה למובילת סגמנט הסופר מיני בישראל עם מעל ל 3,000 יחידות שנמסרו מתחילת השנה, וגידול של כ- 220% אחוז בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. השקת הדגמים החדשים כוללת שלוש בשורות מרכזיות עבור הצרכן הישראלי:שדרוג עיצוב הרכב והאבזור בכל אחת מרמות הגימור, הרחבת היצע הגרסאות,וזאת במקביל להורדת מחירים. המהלך התאפשר מול היצרן לאור ההצלחה של המותג בקרב הקהל הפרטי ולכן טבעי ששדרוג המוצר והוזלת המחירים יופנו חזרה לאותו קהל".

 

במקביל, סיאט שהחלה במתקפת הדגמים הידניים בישראל, צפויה לסיים בתקופה הקרובה את שיווק גרסת ה- 1.4 ליטר של האביזה בגרסת טרום מתיחת הפנים ומחירה יעלה החל מה 1.6.2012 ל 72,900 ש"ח

 

 

מתיחת הפנים של האיביזה, מגיעה כשלוש שנים לאחר שהוצג הדור הנוכחי לראשונה בישראל. הדגמים החדשים מציעים עיצוב חוץ ופנים מעודכן, הכולל בין היתר סבכה חדשה ברוח המותג, יחידות תאורה קדמיות ואחוריות חדשות בטכנולוגיית LED, פגושים חדשים רחבים למראה קרבי, הכוללים פנסי ערפל חדשים עוקבי פניה, ויחידות תאורה קעורות מאחור. עיצוב הפנים של הרכב כולל מספר שינויים כגון: מערכת בקרת אקלים דיגיטלית בגרסת ה-FR ,תא כפפות רחב יותר (מ- 4 ל- 10 ליטר) צבעי פנים חדשים ועוד.

 

כך למשל גרסת הרפרנס הבסיסית מציעה 4 חלונות חשמל, מערכת בקרת שיוט, מערכת זינוק בעלייה, הגה אלקטרו-הידראולי עם קשיחות מותאמת למהירות הנסיעה, רדיו דיסק מקורי הנשלט מידית על מוט ההגה, מערכת ה- XDS ועוד במחיר של 103,900 שקל לעומת הגרסה הקודמת שעלתה 106,900 שקל.

 

גרסת ה- FR החדשה מציעה את גרסת האיביזה המאובזרת ביותר עם בקרת אקלים דיגיטלית, חיישני גשם, חיישני אורות תוספת פנסי LED אחוריים, חלון פנורמי בגג, צינור מפלט כפול בולט, חישוקי סגסוגת ועוד במחיר של 116,900 שקל לעומת 119,900 שקל בעבר.

 

מתיחת הפנים לא כוללת שינויים ביחידות המנוע, האיביזה ממשיכה להיות מוצעת עם מבחר מנועים הכוללים בין היתר יחידות 1.2 TSI, 1.4 TSI ליטר טורבו עם 150 כ"סומנוע 1.4 אטמוספרי רגיל המפיק 85 כ"ס. היצע תיבות ההילוכים נותר ללא שינוי, ואלו יכללו תיבות ידניות עם חמישה הילוכים, ותיבת ה- DSG כפולת המצמד עם שבעה הילוכים. דגמי הקופרה בעלי מנועי ה 1.4 TSI המפיקים 180 כ"ס יושקו בתחילת 2013

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location