האטקה X-Perience מיועד לאלו שרוצים לא רק מראה של רכב פנאי אלא גם יכולות כאלו. הדגם מצויד במנוע דיזל 190 כ"ס, הנעה כפולה כסטנדרט, הגבהת מרכב וצמיגי שטח.

2017 סיאט אטקה X-Perience
סיאט אטקה X-Perience - גרסה בכירה לאטקה המיועד גם לשטח.

סיאט תציג בשבוע הבא בפריז את האטקה X-Perience, גרסה בכירה לדגם עם אוריינטציה לשטח, כמו שאר דגמי ה- X-Perience של סיאט (לייבל מקביל לסקואט של סקודה או אולטרק של פולקסווגן) כדוגמת הלאון X-Perience שהוצגה לפני כשנתיים.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

האטקה X-Perience זוכה לשלל תוספות קוסמטיות המעניקות לו מראה קרבי יותר, כולל חישוקי "18 בעיצוב ייחודי לדגם הנועלים צמיגים 50/50, צבע ירוק זיית ייחודי וכן הגבהת מרכב (בסיאט עדיין לא מציינים את מרווח הגחון בדגם). האווירה החיצונית ממשיכה אל תא הנוסעים כולל שימוש בצבע הירוק החיצוני והייחודי לדגם, מושבים המרופדים בעור חום הפוך במרכז ואריג רשת ירוק בצדדים, שטיחי רצפה ייעודיים לדגם ועוד. הדגם ישווק ברמת הגימור הגבוהה ביותר כולל מסך מרכזי "8 ושלל מערכות בטיחות ונוחות.

 

סיאט אטקה X-PERIENCE תא הנוסעים
אווירת הפנאי ממשיכה גם אל חלל תא הנוסעים.

בחזית הדגם ניצב מנוע הדיזל הבכיר בהיצע של האטקה: 2.0 ליטר TDI בהספק מרבי של 190 כ"ס ומומנט מרבי של 40.8 קג"מ. המנוע משודך כסטנדרט לתיבת 7 הילוכים DSG ולמערכת הנעה כפולה 4Drive עם מצמד האלדקס ומערכת בקרת אחיזה XDS שהותאמה לדגם. בנוסף לכך הדגם כולל מערכת בקרת ירידה במדרון.

 

הגרסאות הרגילות יותר של סיאט אטקה החדש צפויות להגיע לישראל בזמן הקרוב.

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

נראית פגז

This comment was minimized by the moderator on the site

מה זה "אמורות להגיע בזמן הקרוב"? לפני 2017?

This comment was minimized by the moderator on the site

מתיי תגיע לארץ?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location