סיאט לאון ST X-Perience היא גרסת פנאי ללאון ST סטיישן עם הנעה כפולה 4X4, הגבהת מרכב ועיצוב "קרבי".

סיאט לאון ST X-Perience 4DRIVE

סיאט מרחיבה את משפחת הלאון החדשה ואל גרסאות ההאצ'בק חמש ושלוש דלתות ואל גרסת הסטיישן (ST), היא מוסיפה כעת גם גרסת פנאי המבוססת על גרסת הסטיישן של הדגם – לאון X-Perience 4DRIVE. גרסת הפנאי ללאון ST החדשה, היא המשך ישיר למסורת שהחלה בקבוצת פולקסווגן לפני כ-15 שנה עם האודי A6 אולרוד והמשיכה עם האוקטביה סקאוט והפאסאט אולטרק.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

סיאט לאון X-Perience זוכה בקיט עיצוב הכולל פלסטיקה היקפית בתחתית המרכב ופגושים שעוצבו במיוחד לדגם בכדי להעניק לדגם את" ניחוח" הפנאי המתבקש. חישוקי "18 בגימור גרפיט משלימים את המראה "הקשוח" יותר של הדגם.

 

במצד המכני, הדגם זכה להגבהת מרכב קלה של 15 מ"מ והנעה כפולה כסטנדרט הנקראת בסיאט 4DRIVE (דיפרנציאל האלדקס-5). כדגם שנרכש באירופה בעיקר למשימות גרירה של קרוואנים, עיקר המנועים שישרתו את הדגם אלו מנועי דיזל, החל מ-1.6 ליטר 110 כ"ס ועד ל-2.0 ליטר 184 כ"ס. עבור רוכשים המעדיפים מנוע בנזין, סיאט מציעה את מנוע ה-1.8TSI עם 180 כ"ס.

 

בתא הנוסעים, הלאון ST X-Perience משתדרגת במושבים בריפוד משלוב של עור ואלקנטרה בשני גוונים, שילוב דומה נמצא גם בדלתות. גלגל הגה משודרג עם לוגו X-P ותפירה בחוט כתום על המושבים, ידית ההילוכים וגלגל ההגה משלימים את השינוי העיצובי.