סיאט לאון ST, גרסת הסטיישן של הלאון דור III נחשפת לראשונה בתמונות רשמיות, מציעה תא מטען בנפח של 587 ליטר.

סיאט לאון ST סטיישן 2013

לאחר שהלאון ST סטיישן החדשה נחשפה לראשונה לפני מספר ימים בתמונות שדלפו לרשת, היום (יום ב') אנחנו נחשפים אל תמונות רשמיות ראשונות של גרסת הסטיישן לסיאט לאון החדשה הצפויה להיחשף רשמית בימים הקרובים. גרסת הסטיישן המוצעת לראשונה עם הדגם, תצטרף אל משפחת דגמי הלאון שהתרחבה לשלוש תצורות מרכב: לאון האצ'בק חמש דלתות, לאון SC שלוש דלתות וכעת גם סטיישן.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אורכה של הלאון סטיישן ST עומד על 4.54 מטר (ארוכה ב-28 ס"מ מגרסת החמש דלתות) ונפחו של תא המטען שעומד על 587 ליטר (ו-1,470 ליטר עם קיפול המושבים), זאת לעומת 380 ליטר בגרסת החמש דלתות האצ'בק. נפח תא המטען הוא מהגדולים בסגמנט המשפחתיות, אך הוא פחות מה-605 ליטר של הגולף סטיישן וה-610 ליטר של האקטביה סטיישן החדשה.

 

סיאט לאון החדשה, צפויה להגיע לישראל כבר בתחילת חודש אוגוסט הקרוב כאשר לראשונה היא תשווק גם עם תיבת הילוכים אוטו' (DSG) בדגם הבסיס 1.2TSI, מה שיאפשר לדגם להתחרות מול כל המשפחתיות האצ'בק בישראל ולפתוח עידן חדש עבור סיאט ישראל בסגמנט המשפחתיות. הלאון ST תוצע עם כל המנועים של גרסת החמש דלתות: מנועי בנזין בהספקים של 86-180 כ"ס ומונעי דיזל בהספקים של 90-194 כ"ס.

 

 

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

הלאון החדשה לאיביזה החדשה, הן כל כך דומות. חוץ מזה, הלאון החדשה הולכת להיות מכונית איכותית מאוד לפי המבחנים בחו"ל.

This comment was minimized by the moderator on the site

נראה לי סיאט לאון בנפח 1.2 תהיה חלשה מדי , בסיאט איביזה זה אחלה שילוב אבל זה רכב יותר קטן מהלאון , תראו איך גרסאות ה 1.2 לא מצליחות ברכבים הגדולים ביד שנייה , אוקטביה , גטה ויטי בדגם 1.2TSI טובים...

נראה לי סיאט לאון בנפח 1.2 תהיה חלשה מדי , בסיאט איביזה זה אחלה שילוב אבל זה רכב יותר קטן מהלאון , תראו איך גרסאות ה 1.2 לא מצליחות ברכבים הגדולים ביד שנייה , אוקטביה , גטה ויטי בדגם 1.2TSI טובים אך חלשים למשקל , היו צריכים לשווק את הלאון ב 1.4TSI כמו ברפיד ובטולדו

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location