סיאט מפסיקה את ייצור מרכב השלוש דלתות של ה-Mii ומוסיפה אבזור לרמות הגימור של הדגם.

 

סיאט מפשטת עבור הלקוחות שלה את היצע גרסאות ה- Mii באירופה, שם קוד לאנחנו לא מוכרים מספיק, ומעתה היא תשווק את הדגם במרכב 5 דלתות בלבד - הייצור של מרכב השלוש דלתות כבר הופסק, בשלוש רמות גימור - Chic, Style ו- FR Line, ועם שלוש חבילות אבזור.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

רמות הגימור בהן הדגם מוצע זוכות לתוספת אבזור, כך שכבר מרמת הגימור Style נמצא מערכת מולטימדיה “You&Mii colour connection” הכוללת דיבורית BT ואפליקציה ייעודית DriveMii המציגה נתונים שונים על מסך המכשיר הסלולרי שלכם.

 

סיאט Mii - מולטימדיה כסטנדרט
מולטימדיה כסטנדרט.

רמת הגימור Chic מוסיפה חישוקי סגסוגת ״15, מערכת שמע מבית BeatsAudio, ציפוי עור לידית ההילוכים וגלגל ההגה ועוד. רמת הגימור הספורטיבית FR Line כוללת חישוקי ״16, חלונות כהים מאחור, גימור באדום לפגושים ובתא הנוסעים, מערכת שמע משודרגת BeatsAudio בהספק של 300W ועוד. בנוסף, לקוחות רמות הגימור הגבוהות יוכלו לבחור מבין שילובי צבע שונים לתא הנוסעים ותוספות גימור שונות להתאמה אישית של עיצוב הרכב.

 

על רמות הגימור האלו יוכלו הלקוחות להוסיף חבילות: Easy Flex - מוסיפה מדף רצפה בתא המטען יחד עם ווים ולולאות לעיגון שקיות וחפצים, חבילת החורף מוסיפה חימום למושבים הקדמיים, מראות צד חשמליות מחוממות וחבילת Sensoric מוסיפה בקרת שיוט, חיישני חניה וחיישני תאורה וגשם יחד עם תאורת יום מסוג LED.

 

היצע המנועים נותר ללא שינוי: מנוע 1.0 ליטר שלושה צילינדרים בהספקים של 60 כ״ס או 75 כ״ס המשודך לתיבת 5 הילוכים ידנית או רובוטית.

תזכורת: בישראל, יש קיה פיקנטו, יונדאי i10 ושברולט ספארק, כל שאר המכוניות העירוניות מלקטות פירורים וכך גם סיאט Mii, שהיא אחת משלישיית דגמים זהים של קבוצת פולקסווגן הכוללת בנוסף את הסיטיגו של סיאט ואת ה-UP של פולקסווגן. סיאט Mii נמסרה מתחילת השנה ב-11 יחידות בלבד (עצירה של השיווק), סקודה סיטיגו ב-134 יחידות בלבד ושיווקה של ה-UP בישראל כבר הופסק מזמן. רק לשם ההמחשה, בתקופה המקבילה קיה מסרה מעל ל-6000 יחידות מהפיקנטו.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

עם מערכת השמע המקורית המשופרת + המנוע של ה75
+ תיבה ידנית או רובוטית למנוע זה + מערכות בטיחות מקוריות
ומחיר הוגן
היא תהיה מלכה!

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location