סיטרואן מציגה יחד עם מגזין הגברים הבריטי GQ קונספט אשר עוצב בהשראת הסיטרואן GT קונספט. לפי המגזין GQ הרכב לא נועד להיות רכב ספורט אולטימטיבי אלא רכב ספורט שיוט, GT אמיתית.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

סיטרואן לא נחה השנה ומציגה שלל דגמי קונספט. ומבקשת להתרחב לשווקים שלא הייתה בהן עד עתה עם מכונית GT מרשימה שעוצה ביחד עם מגזין הגברים המוביל בבריטניה GQ.  עורך מגזין GQ חבר למעצב ה-DS3 של סיטרואן, "מארק לויד" לעצב מכונית  GTקופה 5 דלתות. הייכן ה-5 דלתות? בדיוק כמו במאזדה RX-8 אין 5 דלתות אמתיות אלא דלת קטנה נוספת הנפתחת כמו דלת "התאבדות" לאפשר כניסה נוחה יותר למושבים מאחור.

 

סיטרואן הציגה השנה את כל דגמי הקונספט שלה עם מערכת הברידית וגם ה- GQbyCITROËNלא מופלת לרעה.  ומצויידת באותה מערכת שראינו ב-פיג'ו SR1 קונספט המבוססת על מנוע 1.6 ליטר טורבו ומנוע חשמלי שיניע את הגלגלים האחוריים. כאן יחידה זו אמורה להביא את הקונספט הזו לביצועים של 4.5 שניות מאפס ל-100 קמ"ש ומהירות מירבית של 250 קמ"ש כל זאת בפליטת מזהמים של 80 גרם לקילומטר בלבד. כמובן שכל זאת על הנייר בלבד, בשנה הבאה סיטרואן ופיג'ו תחלנה לשווק את הדגמים ההיברידים שלהן ואז כמובן נדע הרבה יותר. על הנייר לפחות הברידיות כבר לא אמורות להיות משעממות.

 

סיטרואן כבר הציגה השנה מספר קונספטים, אם סיטרואן תביא ליצור רק חלק קטן מהרעיונות שהציגה ימים טובים יחזרו להיות מנת חלקה.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location