סיטרואן מציגה שתי משפחתיות סדאן חדשות, C-אליזה ו-CL4, שיאפשרו לה לחדור לשווקים חדשים, אחת מהן תשווק גם כאן בישראל לצד פיג'ו 301 החדשה.

סיטרואן C אליזה - משפחתית קומפקטית עמידה וזולה

סיטרואן חושפת שתי משפחתיות סדאן חדשות, סיטרואן אליזה וסיטרואן CL4, כחלק מאסטרטגיה חדשה לחדירה לשווקים גלובאלים חדשים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

סיטרואן הסובלת מקשיים כלכליים בשנה האחרונה, הבינה שכבר לא ניתן להיות ללא נוכחות משמעותית בסגמנט הנמכר ביותר בעולם, סגמנט C (משפחתיות סדאן), בו אשתקד נמכרו למעלה מ-20 מיליון מכוניות.

 

לכן, בסיטרואן לא מציגים רק משפחתית סדאן אחת אלא שתיים, סיטרואן אליזה וסיטרואן C4L, שתיהן מיועדות בעיקר עבור שווקים מתפתחים כגון מרכז אירופה,רוסיה, סין ועוד.

 

סיטרואן אליזה 2012:

סיטרואן אליזה, היא מכונית סדאן לשווקים מתפתחים והיא אחות תאומה לפיג'ו 301 החדשה שהוצגה זה מכבר ותשווק עוד השנה בישראל. האליזה, מציעה מידות זהות לפיג'ו 301 עם אורך של 4.43 מטר, בסיס גלגלים של 2.65 מטר ועם נפח תא מטען של 506 ליטר.

 

לפי סיטרואן, האליזה החדשה תציע תא נוסעים מרווח במיוחד עם מרווח של סגמנט מעל עבור יושבי הספסל האחורי. למרות שיעודה העיקרי הוא לשווקים מתפתחים, האליזה תאובזר בנדיבות יחסית כולל בקרת אקלים דיגיטלית, מערכת שמע מקורית עם כניסות AUX ו-USB, דיבורית BT מובנית ועוד.

 

כמו פיג'ו 301, סיטרואן אליזה תוצע עם שלושה מנועים, שני מנועי בנזין: 1.2 ליטרVTi עם 72 כ"ס ו-11.2 קג"מ שיציע צריכת דלק של 20 ק"מ לליטר ו-1.6 ליטרVTi חדש עם 115 כ"ס. המנוע השלישי הוא מנוע דיזל 1.6HDi בהספק של 92 כ"ס שיציע צריכת דלק של 24.4 ק”מ לליטר. המנועים ישודכו לתיבת הילוכים ידנית או תיבת הילוכים אוטו' חדשה.

 

סיטרואן אליזה תיוצר בספרד ותשווק בטורקיה, ספרד, מרכז אירופה ואלג'ריה לקראת סוף 2012.

 

סיטרואן CL4 החדשה:

סיטרואן CL4, למרות המראה הדומה לאליזה, היא מכונית שונה ואיכותית ממנה והיא למעשה גרסת סדאן לסיטרואן C4 החדשה (כך גם יהיה תא הנוסעים) שתשווק נכון לעכשיו, רק בסין וברוסיה ותיוצר גם באותן מדינות בלבד.

 

סיטרואן CL4 לא רק איכותית מהאליזה, אלא גם גדולה ממנה ומציעה מידות של 4.62 מטר אורך ובסיס גלגלים של 2.71 מטר. לפי סיטרואן, המושב האחורי ב-CL4 לא רק מרווח במיוחד אלא עם משענות הניתנות להטיה בזווית של 29 מעלות. רמת האבזור ב-CL4 החדשה תהיה גבוהה ותכלול כניסה והתנעה ללא מפתח, מסך מגע מרכזי עם מצלמת נסיעה לאחור, GPS ועוד.

 

גם רשימת המנועים משובחת מזו של האליזה, כאשר יחידות ההנעה מתבססות על מנוע ה-1.6THP בשני הספקים של 155 כ"ס ו-175 כ"ס וכן על גרסה אטמוספרית חדשה של מנוע זה בהספק של 135 כ"ס.

 

את שתי המכוניות החדשות, סיטרואן תציג לקהל הרכב בתערוכת פריז בחודש ספטמבר הקרוב.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location