סיטרואן חושפת לראשונה את המיניוואן הקומפקטי 7 מושבים, C4 גרנד פיקאסו החדש, המרווח וחסכוני יותר מבעבר.

סיטרואן הציגה את ה-C4 פיקאסו החדש לפני מספר חודשים וכעת היא חושפת את גרסת השבעה מושבים של הדגם החשובה יותר לשוק הישראלי – C4 גרנד פיקאסו החדש.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כמו ה-C4 פיקאסו, גם הגרנד נושא את אותו עיצוב אולטרה מודרני ומיוחד והתואם את רוח המותג סיטרואן. C4 גרנד פיקאסו 2013 החדש יגיע לישראל בעוד מספר חודשים, לקראת סוף השנה כאשר השיווק באירופה יחל כבר בחודש יולי הקרב ובא.

 

הגרנד פיקאסו יושב על הפלטפורמה המודולרית החדשה של פיג'ו-סיטרואן (EPM2) - המשרתת גם את פיג'ו 308 החדשה - מה שמאפשר לדגם להיות קל יותר בכ-110 ק"ג לעומת הדגם היוצא. לגרנד פיקאסו אורך 4.59 מטר שלא השתנה מהדגם המוחלף והרוחב שעומד על 1.82 מטר הצטמצם ב- 4 מ”מ, אך בסיס הגלגלים צמח בלא פחות מ-11 ס"מ לכדי 2.84 מטר, מה שמספק מרווח גדול יותר לנוסעים.

 

 

גם נפח תא המטען צמח משמעותית ועומד על 645 ליטר, גידול של 69 ליטר לעומת הדגם היוצא (בסידור 5 מושבים). סיטרואן לא מציינת מה הנפח שנשאר כאשר גם שורת המושבים השלישית בשימוש.

 

סיטרואן לא מציינת עם אלו מנועים יוצע הדגם, אך ניתן להניח שכמו גרסת החמישה מושבים הדגם יוצע עם 2 מנועי בנזין בהספקים של 120-155 כ"ס ושני מנועי דיזל בהספקים של 92-115 כ"ס.

 

לפרטים נוספים על C4 פיקאסו החדש.

 

תגובות (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

אם יגיע עם התיבה הרובוטית החד מצמדית , כישלון ידוע מראש .

This comment was minimized by the moderator on the site

כשאני מסתכל על התמונה עם המושבים המקופילם - אני רואה שלמושבים הקדמיים יש מגשים נפתחים (כמו במטוס). השאלה שלי - האם בזמן תאונה, כאשר המגשים פתוחים - זה לא מסוכן??

This comment was minimized by the moderator on the site

הצליח יפה

This comment was minimized by the moderator on the site

וואו, איזה רכב יפה!

This comment was minimized by the moderator on the site

זה אמינות של הרכב,<br />האם כל כניסה למוסך תלווה בעלויות מסובכת? האם שוב פעם על החלפת פיוז צריך לפרק את המנוע?<br />הם האוטו מפוצץ מחשבים כמו הדגם הקודם?<br />לפי מה שאני זוכר החלפת מגב -...

זה אמינות של הרכב,<br />האם כל כניסה למוסך תלווה בעלויות מסובכת? האם שוב פעם על החלפת פיוז צריך לפרק את המנוע?<br />הם האוטו מפוצץ מחשבים כמו הדגם הקודם?<br />לפי מה שאני זוכר החלפת מגב - רק במוסך מרכזי בעלות של כ 500 ש"ח...<br />תחשבו ע"ז.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location