סקודה תחשוף בקרוב את הראפיד 2020 החדשה, בשלב זה כדגם המיועד לשוק הרוסי.

 

סקודה חושפת איורים המספקים לנו הצצה אל הדור הבא של הראפיד, המיועד בשלב זה לשוק הרוסי בלבד. הראפיד נולדה כמכונית המיועדת בעיקר עבור שווקים מתפתחים אך היא שווקה גם במערב אירופה (וכמובן גם כאן בישראל) למרות שהיא לא עמדה ברמה שאנחנו רגילים לקבל מסקודה. סקודה סקאלה, המשפחתית האצ'בק החדשה של סקודה שהושקה לאחרונה בישראל, החליפה למעשה עבור שווקי המערב את הראפיד כך שזו תוכל כעת למלא את ייעודה הראשוני כרכב משפחתי לשווקים מתפתחים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

האיורים מציגים עיצוב מודרני הנשען על שפת העיצוב של הסקאלה, אך בשלב זה סקודה לא מציינת האם מדובר רק בעיצוב חדש לדגם או בדגם חדש לחלוטין המבוסס על הסקאלה ופלטפורמת MQB-A0, ולא על פלטפורמת PQ25 המיושנת של הראפיד היוצאת.

 

2020 סקודה ראפיד החדשה איור
עיצוב בהשראת הסקאלה.

הראפיד הייתה פופולרית בשוק הליסינג הישראלי, בעיקר בזכות מנוע חזק יחסית ומרווח נדיב לנוסעים ומטען, בוודאי בייחס לדגם השייך לקטגוריית התת משפחתיות (קיה ריו סדאן, יונדאי אקסנט ועוד). לאור העובדה שהדגם מוצג כעת לשוק הרוסי, סביר להניח שהפעם הראפיד כבר לא תשווק בתקינה אירופאית ולכן גם לא תשווק בישראל.

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

גם הראפיד הקודמת יועדה לשוק מדינות מתפתחות ולבסוף הגיעה לארץ,
נקווה שהחדשה תהיה יותר איכותית גם לשוק הארופאי.

This comment was minimized by the moderator on the site

בשוק הרוסי יש גם את פולקסווגן פולו סדאן שחולק הרבה מכלולים עם סקודה ראפיד, לכן סביר להניח שקונצרן VAG פשוט יציג עיצוב חדש לשני הדגמים הוותיקים האלה.

This comment was minimized by the moderator on the site

מכונית עולם שלישי
לא קיימת בארצות הברית ולא באירופה רק במזרחה העני...
וכאן היא להיט כי אוהבים מטר פח ולא מעניין דבר...
מרכב ענקי על שלדה קטנה
הזייה

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location