צ'מפיון מוטורס מעניקה בדיקת חורף מקיפה חינם לכל הרכבים של מותגי צ'מפיון מוטורס.

צ'מפיון בדירת חורף

לקראת החורף נצפוי להיות גשום במיוחד, מציעה חברת צ'מפיון מוטורס לנהגים בדיקת חורף במתנה. כחלק מהשירות של החברה ללקוחותיה החליטה החברה להעניק בדיקת בטיחות מקיפה חינם הכוללת: מגבים, צמיגים, אורות, מצבר, הגה, בלמים וסריקה ממוחשבת של מכלולי הרכב.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בנוסף תעניק החברה הנחות מוגדלות על כל סוגי המגבים שבמלאי וכן על: בלמים וחלקי בלמים, גלי הינע וחלקיהם, חלקי פרונט, תושבות מנוע, תיבות הילוכים, מכלולי הגה וחלקי הגה, פנסים ונורות. הבדיקה תעשה בתאום מראש מול מרכזי השירות של צ'מפיון מוטורס הפזורים בכל חלקי הארץ.

 

מאיר איבגי, סמנכ"ל השירות, חלפים והלוגיסטיקה בצ'מפיון מוטורס: "עם בוא החורף קיימת חשיבות מרבית בבדיקת תקינות מערכות הרכב השונות ובעיקר המערכות הבטיחותיות. כחלק ממחויבותנו ללקוחות בנושא הבטיחות בדרכים ובמטרה לעודד בדיקות כשירות לרכב החלטנו להעניק בדיקת חורף מקיפה ללא עלות לכל לקוחות המותגים שלנו. יתרה מזאת, לכל מי שצריך לשפר או לשדרג את אותן מערכות בטיחות - כחלק מההכנה לימים הגשומים, החלטנו להעניק שורה של הטבות ייחודיות על מגוון האביזרים. הכל במטרה שלקוחותינו יוכלו לנהוג ברכבים בבטחה ולעבור את החורף בשלום".