קאדילק ישראל משיקה את ה- CT6, ספינת הדגל של קאדילק. בנוסף, קאדילק פותחת חטיבת יוקרה עם פרארי ומזראטי.

 

UMI, יבואנית קאדילק בישראל, משקיה את קאדילק CT6, ספינת הדגל החדשה של קאדילק אשר נחשפה לפני כשנתיים ומתחרה בדגמים כגון אודי A8 מרצדס S קלאס ועוד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

קאדילק השקיעה רבות בפלטפורמה של ה- CT6, העושה שימוש נרחב באלומיניום וחמרים מתקדמים, כך שמשקל הדגם נמוך מזה של המתחרת שלה. זה לא בא על חשבון מידות של ספינת דגל ראויה ול-CT6 אורך של 5,184 מ"מ, רוחב של 1,879 מ"מ, גובה של 1,472 מ"מ ובסיס גלגלים של 3,106 מ"מ.

 

קאדילק CT6 משווקת בארה"ב עם שלושה מנועים, כולל V6 טווין טורבו חדש עם 400 כ"ס ו-55.2 קג"מ, אך בישראל ובשלב זה הדגם ישווק עם מנוע צנוע יותר: V6 אטמוספרי עם הזרקת דלק ישירה בנפח של 3.6 ליטר עם הספק מרבי של 335 כ"ס ומונט מרבי של 39.2 קג"מ. המנוע משודך לתיבת 8 הילוכים אוטו' המעבירה את הכול לכל ארבעת הגלגלים AWD.

 

לטובת ניהוג חד ונוחות הנסיעה, קאדילק CT6 מצוידת במערכת היגוי אחורית ובבולמים אדפטיביים (Magnetic Ride Control) ומספר אפשרויות כיול לבחירת הנהג.

 

ברשימת האבזור של הדגם, רמת גימור אחת בלבד, ניתן למצוא מושבי עור חשמליים עם זיכרונות, מערכת מולטימדיה CUE עם מסך מגע מרכזי "10.2 באיכות HD, מצלמת 360 מעלות, בקרת שיוט אדפטיבית, תאורה אדפטיבית, מערכת בלימה אוטונומית, בקרת אקלים ל-4 אזורים, לוח מחוונים LCD עם תצוגה משתנה, מערכת שמע של BOSE עם 10 רמקולים (אופציה ל-36 רמקולים) ועוד.

 

עם השקת ה- CT6 החדשה, UMI משיקה חטיבת יוקרה ביחד עם פרארי ומזראטי, UMI מחזיקה בזיכיון הייבוא של מכוניות פרארי ומזראטי בישראל (באמצעות קרדן רכב) במשותף עם סמל"ת, אשר תעניק ללקוחות שירות כולל, החל ממכירה ושירות ועד לזרוע טרייד אין ייעודית, נסיעות מבחן מהבית, שירות הסעות ורכב חלופי, מוקד 24/7, אפליקציה סלולרית ועוד.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location