הסורנטו המחודש כולל עדכון קל לעיצוב החיצוני ולתא הנוסעים, מעבר לתיבת 8 הילוכים אוטו' ותוספת של מערכות בטיחות מתקדמות.

 

קיה חשפה היום (ה') בשוק הבית הקוריאני את הסורנטו 2017 המחודש, זאת לאחר שהעניקה לדגם מתיחת פנים. מבין החידושים בדגם ניתן למצוא מעבר לתיבת 8 הילוכים אוטו', עיצוב מעודכן קלות ומעבר לשימוש בתאורת LED מלאה, מספר עדכונים ושדרוגים בתא הנוסעים וכן תוספת של מערכות בטיחות מתקדמות.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אחד מהחידושים העיקריים בדגם הוא המעבר מתיבת 6 הילוכים אוטו' לתיבת 8 הילוכים אוטו' בדגמים המצוידים במנוע ה-2.2 ליטר טורבו, המשווק גם בישראל, ולמנוע ה-2.0 טורבו של הדגם, שלא משווק אצלנו. התיבה החדשה מציעה שיפור של כ-5% בביצועים ובצריכת הדלק.

השינויים בעיצוב קלים וכוללים עיצוב חדש, אך לא שונה במיוחד, לפגוש הקדמי הכולל עיצוב מודגש יותר לגריל הקדמי ויחידות התאורה בפנסים הראשיים תוכננו מחדש יחד עם שימוש בתאורת LED מלאה. מאחור נוכל למצוא עיצוב חדש לתאורת ה-LED בפנסים יחד עם עיצוב חדש, גם הוא לא שונה במיוחד, לפגוש. עיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים משלימים את העדכון הקל.

 

2017 קיה סורנטו המחודש תא הנוסעים
גלגל הגה חדש וגימור משודרג.

כניסה לתא הנוסעים חושפת גלגל הגה בעיצוב חדש, ריפודים חדשים למושבים ואפשרויות חדשות לגימור/שילובי צבעים בתא הנוסעים. בהתאם לרמת הגימור, למושבים הקדמיים נוסף כיוון חשמלי לכרית התמיכה בירכיים. גלגל ההגה החדש מחובר למערכת תגבור היגוי חדשה, R-MDPS, בה המנוע התגבור החשמלי יושב על ציר ההיגוי בין הגלגלים ולא על ציר ההגה, דבר המשפר את הניהוג ואת תחושת ההיגוי.

 

עם מתיחת הפנים לדגם, קיה שדרגה את אבזור הבטיחות והוסיפה מערכת סיוע לשמירה על נתיב הנסיעה (LKS) ומערכת התראה על עייפות הנהג. מערכות אלו מצטרפות למערכות שכבר מוצעות עם הדגם (אך לא בישראל וחלקן גם לא באירופה) כגון בלימה אוטונומית, ניטור שטחים מתים כולל תנועה חוצה מאחור, בקרת שיוט אדפטיבית ועוד.

 

2017 קיה סורנטו החדש - מתיחת פנים

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location