קרייזלר חושפת תמונות רשמית ראשונות של ה-300 החדשה. יותר מתיחת פנים עמוקה מדגם חדש ובעיקר, פחות מוחצנת באופן יחסי כמובן.

קרייזלר 300C החדשה

קרייזלק 300 החדשה, מקבלת את הגריל החדש של משפחת דגמי קרייזלר וזה אומר, שעדיין יש הרבה כרום, אך הוא נראה "עדין" יותר ופחות מפגן של כוח לעומת הדגם המוחלף או אם לדייק יותר, פשוט מראה יותר אלגנטי ופחות גנגסטרי. רוב הקווים החדים בקצוות הרכב שאפיינו את הדור הקודם, מפנים את מקומם לקימורים המוסיפים לעידון הכולל שעבר הדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מלפנים, מעבר לגריל, הפנסים החדשים מקבלים כצו האופנה, תאורת LED ליום ומאחור, הפנסים בעלי טבעת כרום המקיפה אותם ופס כרום בולט, נמתח לרוחב תא המטען. גם מסביב לחלונות וידיות הדלתות נמצא כרום, ולמרות שהמוטיב הזה חוזר על עצמו, זה לא נראה מוגזם.

 

לא נשכך להזיכר, שמתחת לכסות החדשה, למעשה מדובר באותה מכונית המבוססת על שלדת מרצדס E קלאס מתוחה מלפני עשור. את ה-300C החדשה, ישרתו המנועים המוכרים מדודג', האחד בנפח 3.6 ליטר V6 בהספק של 300 כ"ס וכמובן אי אפשר בלי גרסת ה-SRT8 עם מנוע HEMI בנפח 5.7 ליטר V8 בהספק של 390 כ"ס או יותר. החשיפה הרשמית תעשה, סביר להניח, בתערוכת לוס אנג'לס הקרובה או בתערוכת דיטרויט.

 

מבפנים, כבר מדובר במהפכה כפי שניתן לראות מהתמונות, הן בעיצוב והן ובעיקר באיכות החומרים, שלמי שלא מכיר את הדגם המוחלף, מבחוץ היא נראית מליון דולר ו-מבפנים צריך לחלק את המיליון במיליון בכדי לקבל את הסכום שהושקע באיכות החומרים וההרכבה.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מהממת חבל"ז

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location