2022 רולס רויס פאנטום
רולס רויס פאנטום מתעדכנת.
2022 רולס רויס פאנטום
רולס רויס פאנטום מתעדכנת.

ספינת הדגל של רולס רויס זוכה למקצה שדרוגים (Phantom Series II) המתמקד בעיקר בפרטים הקטנים, אלו שהופכים סתם רכב פאר לרכב אולטרה יוקרתי כמו רולס רויס. בחזית אפשר להבחין בגריל מעודכן עם תאורה אחורית וצלעות אנכיות בולטות. באמצעות פעולה מדויקת של לייזר רולס רויס צורות כוכבים בפנסים הראשיים המעניקים להם מראה מנצנץ כאשר התאורה פועלת, אלמנט המתכתב עם תקרת הכוכבים (sky roof) בתא הנוסעים. 

 

חישוקי גלגלים חדשים בעיצוב מודרני יחסית נוספו להיצע, אך כמובן שתמיד תוכלו לאבזור את הדגם בחישוקים הדיסק הקלאסיים של המותג המלווים את החברה עוד משנת 1920. רוכשי הדגם יוכלו לבחור בסוג של חבילת השחרה המעניקה מראה מתכתי כה לרגיל הקדמי וצבע שחור למסגרות הכרום של החלונות ופסי הקישוט על מכסה המנוע. 

 

2022 רולס רויס פאנטום
גימור כהה ופנסים מנצנצים.

למעט חישוק קצת עבה יותר לגלגל ההגה תא הנוסעים נותר ללא שינוי, זה כמובן אם לא מחשיבים את האופציות החדשות והמיוחדות שנוספו למבחר העצום של אפשרויות הגימור, שילובי הצבעים, החומרים והדקורציה של תא הנוסעים. כך לדוגמה תוכלו לבחור באופציית Phantom Platino המעניקה מראה לבן-כסוף לתא הנוסעים והריפודים העוטפים את תא הנוסעים הם ריפודי סיבי במבוק בשילוב עם עור לבן. כל הדקורציה בתא הנוסעים מורכבת, כמובן, בעבודת יד של אומן. 

 

רולס רויס Phantom Platino
רולס רויס Phantom Platino.

מנוע ה-6.75 ליטר V12 טווין-טורבו של הדגם נותר ללא שינוי כך שהוא עדיין מייצר 571 כ"ס ומומנט מרבי של 91.7 קג"מ. הנעה חשמלית תגיע לרוס רויס במהלך השנה הבאה, אז רולס רויס תחשוף את הספקטר החשמלית.

2022 רולס רויס פאנטום סדרה II

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובה

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    avatar
    אריאל · 15/05/2022
    עכשיו אני מתלבט איזה ג'אנט