מאליבו המחודשת זוכה לעיצוב מעודכן, מולטימדיה "8 חדשה ורמת גימור RS ספורטיבית למראה. מנוע ה-1.5 טורבו מקבל תיבת CVT ומנוע ה-2.0 טורבו זוכה בתיבת 9 הילוכים אוטו'.

 

יחד עם הספארק והקרוז המחודשות, שברולט חושפת במקביל גם את דגמי 2018 המחודשים של המאליבו, המשפחתית הגדולה של שברולט.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

השינויים הוויזואליים בדגם כוללים עיצוב חדש ובולט יותר לגריל הקדמי, עדכון לפנים הראשיים והאחוריים, תוספת כרום, עיצוב חדש ליציאות צינור המפלט מאחור וכן צבעים חדשים ועיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים. כמו בקרוז המחודשת, גם המאילבו זוכה לחבילת RS המעניקה לדגם מראה ספורטיבי וכוללת גריל מושחר, ספוילר אחורי על דלת תא המטען וחישוקי סגסוגת "18 בעיצוב ייחודי.

בתא הנוסעים המעודכן נוכל למצוא מערכת מולטימדיה חדשה עם מסך "8 כסטנדרט וברמות האבזור הגבוהות נוכל למצוא מסך "8 בלוח המחוונים.

בתחום ההנעה, המאליבו המחודשת ממשיכה עם מנוע ה-1.5 ליטר טורבו 160 כ"ס ו-25.4 קג"מ, אך היא מחליפה את תיבת השישה הילוכים אוטו' של הדגם בתיבת הילוכים "CVT חדשה". גם מנוע ה-2.0 ליטר טורבו 250 כ"ס ו-35.9 קג"מ ממשיך עם הדגם ללא שינוי, אך הפעם הוא משודך לתיבת 9 הילוכים אוטו' במקום שישה.

 

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

שבוע טוב. שמתם לב שאין ולו מילה אחת על הכנסת מערכות הבטיחות מודרניות/אוטונומיות ? הזוי. מתיחת פנים 2018 ללא מערכות בטיחות מתקדמות ומקובלות אפילו במשפחתיות דוגמת טויוטה קורולה? מטורף.

This comment was minimized by the moderator on the site

לרכב מערכות בטיחות נהדרות מבית אופל (שת"פ שעשה לשברולט רק טוב.. היום אופל בידי PSA).
נהגתי לא מזמן באירופה על אופל אסטרה חדשה עם המערכות האלה וזה פשוט פגז. לא מובילאיי בהתקנה מקומית ולא נעליים....

לרכב מערכות בטיחות נהדרות מבית אופל (שת"פ שעשה לשברולט רק טוב.. היום אופל בידי PSA).
נהגתי לא מזמן באירופה על אופל אסטרה חדשה עם המערכות האלה וזה פשוט פגז. לא מובילאיי בהתקנה מקומית ולא נעליים. בכביש מהיר האוטו נוסע לבד ומתאים עצמו לתנועה ולנתיבים. את כל זה יש היום בשברולטים (כולל מנועים, גירים, מע' חשמל וכו').
בברכה

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

שלום לכותב האלמוני.
מה שלומך? השאלה שלי מתייחסת למאליבו המחודשת. לא מכיר הגדרה של ״מערכות בטיחות נהדרות מבית אופל...״ . אתה מתאר מערכות נהדרות וסיסמאות כגון ״את כל זה יש היום בשברולטים...״. האם...

שלום לכותב האלמוני.
מה שלומך? השאלה שלי מתייחסת למאליבו המחודשת. לא מכיר הגדרה של ״מערכות בטיחות נהדרות מבית אופל...״ . אתה מתאר מערכות נהדרות וסיסמאות כגון ״את כל זה יש היום בשברולטים...״. האם סבור אתה ידידי הלא מזדהה, שאם היבואן עיני היה מייבא את השברולט מאליבו המחודשת עם מערכות בטיחות אוטונומיות מהדור החדש, מערכות שיש אותן כבר במכוניות מיני וקומפקטיות הנעות על כבישי הארץ, זה לא היה מפורסם קודם כל ולפני הכל? שים לב שבכל הכתבות על רכבים העוברים מתיחת פנים מצויין כפתיח, שנוספו להם מערכות בטיחות עדכניות.
ערב טוב חבר אלמוני.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location