שברולט חושפת את המאליבו 2012 החדשה שתציע עיצוב מתוחכם יותר והתנהגות כביש אירופאית.

שברולט מאליבו 2012

שברולט מאליבו 2012 החדשה, היא אחת המכוניות החשובות של שברולט עבור השוק העולמי ומוגדרת ע"י ג'נרל מוטורס כמכונית גלובלית בדיוק כמו הקרוז הקטנה יותר ותשווק ב-6 יבשות עם הבדלים בתחום האבזור ורשימת המנועים. שברולט מאליבו החדשה יושבת על פלטפורמת אפסילון II של GM ואמורה להציע "התנהגות כביש אירופאית" כדברי ג'נרל מוטורס. כמבוססת על האופל אינסיגניה, היא כנראה  לא תתחרה בפורד מונדיאו בכל הקשור בהתנהגות כביש והנאה מנהיגה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

למרות המראה הגדול יותר, למעשה מידת האורך קצרה יותר עם 4,859 מ"מ (לעומת 4,872 מ"מ) וגם בסיס הגלגלים התקצר במעט, אך מידת הרוחב צמחה עם מפסק סרנים גדול יותר מלפנים ומאחור לשיפור התנהגות הכביש והיציבות הכיוונית. למרות המידות שצומצמו במעט, שברולט מספרת שנפח תא הנוסעים דווקא גדל בכ-110 ליטר. שאר המידות של המאליבו החדשה הן: בסיס גלגלים של 2,738 מ"מ, רוחב של 1,854 מ"מ , גובה של 1,462 מ"מ, כלומר המאליבו החדשה קצרה ב-13 מ"מ, רחבה ב-76 מ"מ וגבוהה ב-13 מ"מ. נפח תא המטען של המאליבו החדשה עומד על 462 ליטר.

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/cO1Wd6GCP64?rel=0{/iframe}

 

עיצובה של המאליבו 2012 החדשה לפי שברולט, נעשה בהשראת שברולט קאמרו וקורבט. עיצוב הפנים החדש שומר במידה מסיימת על העיצוב הנוכחי, עם שדרוג בתחום האבזור, החומרים ותאורת אווירה בכחול קרח המוכרת משאר דגמי שברולט. מסך מגע מרכזי יאפשר שליטה על מערכות הרכב השונות כאשר לחיצה על כפתור בתחתיתו, תחשוף תא אחסון קטן בו תמצאו את החיבורים למערכת השמע והטלפון (AUX USB iPod). בתחום אבזור הבטיחות, ישנן 10 כריות אוויר, התראה על סטייה מנתיב ומצלמת נסיעה לאחור אינטגרלית.

 

שברולט מאליבו החדשה, תוצע עם 10 מנועים עבור השווקים השונים, כאשר המנוע המרכזי יהיה מנוע חדש בנפח 2.5 ליטר 4 צילינדרים בהספק של 185 כ"ס ו-24.9 קג"מ שיחליף את מנוע ה-2.4 הנוכחי. תיבת ההילוכים היא תיבת 6 הילוכים אוטומטית.

 

שברולט מאליבו החדשה תגיע לישראל רק בעוד כשנה לפחות.

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

מי שלא נהג בה לא יודע מה זה, אני מקווה ש-2012 לא תתקרב לביואיק קרוס , על כל השינוי היא חייבת להשאר על אותו מחיר של הקודמת.

This comment was minimized by the moderator on the site

יש לי עכשיו דגם LT 3.5 2008 ונהנה כל פעם שאני נוהג בה מחדש, בטיחותית,אקוסטית,נוחות נהיגה ,אחיזת כביש ,בקיצור שווה את המחיר ,וזה אמריקאי :-)

This comment was minimized by the moderator on the site

עשיתי טעות כשקניתי את המליבו.!!!!!<br />מעכשיו לא אוכל לנהוג בשום מכונית אחרת.<br />כל כך מהנה לנהיגה , בטוחה , מפנקת.<br />אני בטוח אעבור לדגם החדש. וכמוני עוד הרבה.

This comment was minimized by the moderator on the site

יש לי מליבו 2008 : הספיקו לגרור את הרכב כבר 3 פעמיהחלקים יקרים כמו אש , החברה לא רואה אותך ממטר...ישלך כסף לשברולט אז תשלם...גם גישה !

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location