תמונות ראשונות של מרצדס E קלאס החדשה, שזכתה למתיחת פנים מקיפה, נחשפות לראשונה ברשת.

2013 מרצדס E קלאס החדשה - מתיחת פנים לדגם

כבר זכינו לראות את מתיחת הפנים למרצדס E קלאס לשנת 2013 במספר הזדמנויות שונות והפעם, אנחנו זוכים להיחשף לראשונה לתמונות רשמיות של מתיחת הפנים לדגם ללא כל הסוואה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אל השינוי החיצוני המשמעותי ביותר בדגם כבר נחשפנו, המעבר מארבע פנסים ראשיים שהיו המאפיין העיצובי של הדגם מאז 1999 לצמד פנסים ראשיים בלבד. למרות זאת, במרצדס לא מחקו לחלוטין את מאפיין זה של הדגם כאשר כל יחידת תאורה ראשית מחולקת לשתי יחידות משנה התחומות בתאורת LED ליום.

 

קווי העיצוב הכללים של הדגם, במיוחד בפרופיל לא השתנו, אך החזית כולה חדשה לחלוטין וביחד עם הפנסים החדשים, תמצאו מכסה מנוע חדש ומפוסל, גריל צלעות גדול ומודגש יותר באמצעות מסגרת עבה והפגוש הקדמי חדש לחלוטין גם כן, עם מראה "שרירי" למדי.

 

מאחור ניתן לזהות פנסים בעיצוב חדש - מבוססי תאורת LED, פגוש אחרי מעודכן שזכה לתוספת כרום בתחתית ודלת תא מטען זכתה לעדכון קל.

 

תא הנוסעים אמנם נותר ללא שינוי מהותי בקווי העיצוב הכלליים, אך אין כמעט דבר במרצדס לא נגעה בו כולל גלגל הגה חדש, עיצוב מחודש לגימור הדלתות, לוח מחווני חדש, קונסולה מרכזית מחודשת עם תוספת של שעון מחוגים בין בפתחי המיזוג המרכזיים וכן מערכת מולטימדיה ומידע (COMAND) מהדור האחרון של מרצדס.

 

לפרטים נוספים על מתיחת הפנים לדגם, נאלץ להמתין להודעה רשמית של מרצדס שתחשוף רשמית את ה-E קלאס החדשה לקהל הרחב, בתערוכת דטריוט בינואר 2013.

 

 

מרצדס E קלאס 2009:

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location