האטלס קרוס ספורט הוא גרסת קופה חמישה מושבים לאטלס, דגם המיועד בעיקר לשוק האמריקאי והסיני.

 

כשנה וחצי לאחר שהציגה את הדגם כקונספט, פולקסווגן חושפת כעת את האטלס קרוס ספורט עבור השוק האמריקאי, גרסת קופה חמישה מושבים במראה ספורטיבי לקרוסאובר שבעה מושבים הענק של החברה (בינוני במונחים של השוק האמריקאי). גרסת הקופה לאטלס מגיעה כשלוש שנים לאחר שפולקסווגן הציגה את הגרסה הרגילה של הדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

האטלס קרוס ספורט קצר ב-71 מ"מ מהאטלס הרגיל (4,966 מ"מ), נמוך יותר ב-58 מ"מ (1,699 מ"מ) אך הוא רחב יותר ב-10 מ"מ (1,988 מ"מ) ועם בסיס גלגלים זהה העומד על 2,978 מ"מ. הדגם ישווק כאמור עם חמישה מושבים בלבד, מה שמשאיר נפח עצום לתא הנוסעים עם 1,141 ליטר ועד ל-2,203 ליטר עם קיפול המושבים מאחור.

 

פולקסווגן אטלס קרוס ספורט
חמישה מושבים ועיצוב ספורטיבי יותר.

הדגם המוצג בתמונות כולל את חבילת R ליין של הדגם המעניקה לו מראה ספורטיבי יותר, גם באמצעות חישוקי "21 גדולים, וכוללת את לוגו 'R' החדש של פולקסווגן. כדגם חדש יותר האטלס קרוס ספורט זכה ליחידות תאורה מבוססות תאורת LED בעיצוב מודרני מלפנים ומאחור, יחד עם עיצובים ייחודיים לפגושים. חלק משינויים אלו יוטמעו בעתיד הקרוב גם בגרסה הרגילה של האטלס.

 

פולקסווגן אטלס קרוס ספורט
שדרוג קל לתא הנוסעים.

בחזיתו של האטלס קרוס ספורט אין שינויים ולקוחות הדגם יוכלו לבחור מבין שני מנועי בנזין: 3.6 ליטר V6 בהספק של 280 כ"ס או 2.0 ליטר טורבו בהספק של 238 כ"ס, שניהם משודכים לתיבת 8 הילוכים אוטו' עם אופציה להנעה כפולה 4Motion.

 

פולקסווגן אטלס קרוס ספורט
מנוע 2.0 טורבו או 3.6 ליטר V6.

בתא הנוסעים של האטלס קרוס ספורט נוכל למצוא מספר שדרוגים לעומת הגרסה הרגילה, כולל גלגל הגה חדש, תפירה קונטרסטית בריפודי הדלתות, משטח טעינה אלחוטי ומערכת מולטימדיה מעודכנת עם נקודה חמה WiFi ואפשרות לחיבור של הרכב לבית חכם (Car-Net), כך לדוגמה אפשר באמצעות פקודה קולית לבדוק מרחוק את מפלס הדלק, לפתוח או לנעול את הרכב, להתניע את הרכב ועוד.

פולקסווגן מוסיפה לאטלס שתי מערכות בטיחות חדשות, מערכת נהיגה סמי אוטונומית בפקקי תנועה (Traffic Jam Assist) ומערכת זיהוי תמרורים מתקדמת המזהה לא רק שלטי מהירות אלא גם אזורי אין כניסה, איסור על עקיפה, הגבלת מהירות סביב בתי ספר ועוד.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location