הקונספט של DS, קרוסאובר חשמלי עם 680 כ"ס, נועד להציג את מחויבות של המותג להנעה חשמלית.

 

מותג היוקרה של סיטרואן הציג לפני מספר ימים את רכב הסאלון הראשון של המותג, ה-DS9, וכעת הוא מציג קונספט נועז לקרוסאובר חשמלי ספורטיבי בשם Aero Sport Lounge.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כפי שהשם רומז, הקונספט, באורך של 5.0 מטר, זכה לעיצוב חיצוני המאפשר אופטימיזציה של זרימת האוויר סביב הרכב, תא נוסעים באווירת טרקלין נינוח ויוקרתי ועל המילה Sport בשם הדגם אחראית מערכת הנעה חשמלית בהספק גבוה במיוחד.

 

DS קונספט
תא הנוסעים בסגנון טרקלין מחומרים אקזוטיים.

מערכת ההנעה החשמלית של הדגם, בהספק כולל של 680 כ"ס, מאפשרת לפי DS להשיג נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 2.8 שניות וסוללה בקיבולת ענק של 110kWh מאפשרת טווח נסיעה חשמלי מרשים של 650 ק"מ.

 

העיצוב החיצוני הנועז ממשיך במידה מסוימת אל תא הנוסעים המעוצב בצורת טרקלין אולטרה מודרני שחלקו מורכב מחומרים אקזוטיים וטבעיים כגון תרכובת של קש עבור מסגרת המושבים או עיטוף ב-מיקרופייבר עבור הדלתות.

 

DS קונספט
עיצוב אווירודינמי וביצועים של רכב ספורט.

לאורך הדשבורד נמצא מסך ענק המופעל באמצעות מגע הכולל לפי DS טכנולוגיית משוב ייחודית. בנוסף נמצא מסך אישי לכל נוסע, אלו הקדמיים מציגים בחלק העליון וידאו ממראות הצד מבוססות המצלמה ובחלק התחתון מערכת בידור ושליטה על מערכות שונות ברכב, כמו מערכת בקרת האקלים וכו'. במקום לוח מחוונים הדגם עושה שימוש בתצוגה עילית מבוססת מציאות רבודה.