שתי גרסאות במהדורה מוגבלת של ה-DS3 ישווקו בישראל, 5 יחידות בלבד מתוך 1050 יחידות בכל העולם.

 

קבוצת לובינסקי מודיעה על תחילת השיווק של גרסאות ייחודיות של ה-DS3 הייצור מוגבל: DS3 INES DE LA FRESSANGE שתיוצר בעולם ב-450 יחידות בלבד ושתים מהן הוקצו לישראל במחיר של 142,900 שקל ו-DS3 PERFORMANCE LINE שתיוצר בעולם ב-600 יחידות (150 בגרסת קבריו) מהן הוקצו לישראל שלוש מכוניות בלבד (2 בגרסת האצ'בק ואחת קבריו), המחיר: 137,900 שקל להאצ'בק ו-179,900 שקל לקבריו.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

שתי גרסאות אלה מצוידות במנוע 1.2 ליטר בנזין טורבו אשר מפיק 110 כ"ס ב-3,750 סל"ד ו-20.9 קג"מ ב-1,500 סל"ד ומשודך לתיבה אוטומטית עם 6 הילוכים. זמן ההאצה ל-100 קמ"ש אורך 9.9 שניות והמהירות המרבית על 188 קמ"ש.

 

גרסת INES DE LA FRESSANGE נוצרה כחלק משיתוף פעולה עם בית האופנה הפריזאי הקרוי על שמה של הדוגמנית הצרפתייה ואייקון האופנה אינס דה-לדה-פרסאנג', מוציאה לאור של ספר האופנה והסטייל הצרפתי מדי שנה.

 

תא נוסעים INES DE LA FRESSANGE
תא נוסעים INES DE LA FRESSANGE.

ה-DS3 שנושאת את שמה עברה טיפול קוסמטי וסטייליסטי ברוח עיצוביה של אינס, לרבות הוספת פס שלושת הצבעים האופייני למוצרי האופנה במסגרת קו החלונות האחורי. צבעה החיצוני כחול-דיו מיוחד ובנוסף לכך, נוספו חישוקים קלים בקוטר 17 אינץ' בגרסה דו-גונית ייחודית עם כיסוי מרכז גלגל בצבע כתום, כיסוי מראות בכתום ועוד. בתא הנוסעים גרסה זו נבדלת מה-DS3 ה"רגילה" בצביעה כתומה תואמת לחזית הדשבורד, במושבי ספורט חובקים שצבע מושביי העור תואם את כחול הדיו החיצוני, רקמת שלושת הצבעים במשענת המושבים ובמסגרת השטיחים, במפתח שעוצב במיוחד עבורה ועוד. גרסה זו קיבלה גם חימום למושבים ומערכת מולטימדיה עם חיבור Appel Carplay.

 

גרסת ה-PERFORMANCE LINE מעוצבת בסגנון ספורטיבי אלגנטי. צבעה החיצוני לבן פנינה ייחודי עבור גרסה זו בלבד, כאשר הגג, הקורות, המראות, הגריל, החלונות והרקע של יחידות התאורה צבועים בשחור מבריק. גם בגרסה זו מגיעים חישוקים קלים וכהים בקוטר 17 אינץ', פנסי ערפל עם נורות LED, פנסים אחוריים תלת ממדיים וחלונות כהים.

 

תא הנוסעים של ה-DS3 PERFORMANCE LINE מציע מושבי ספורט חדשים בעלי תמיכה מוגברת בגוף, ציפוי עור להגה, ידית הילוכים, דיפוני הדלתות, לוח המחוונים ובלם היד, צבע שחור מבריק לחזית דשבורד ודוושות מאלומיניום. גם כאן מערכת המולטימדיה מציעה את חיבור Appel Carplay.

 

DS3 מהדורה מוגבלת 2017

DS3 מהדורה מוגבלת 2017

DS3 מהדורה מוגבלת 2017

DS3 מהדורה מוגבלת 2017

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

זה רכב לייצנים, פנים הרכב פלסטיק פשוט ועיצוב ברמה בנונית.
מנסים לצוד פאיירים בשיטת "מהדורה מוגבלת" 5 יחידות בלבד חחחח
מחיר לא שפויי בלי קשר למיסוי הגבוה בישראל.

This comment was minimized by the moderator on the site

מקסים אבל ראוי למנוע יותר חזחק במחיר הזה
לפחות למנוע 1.6 טורבו שהוא 165 כ"ס ועדיף בגרסתו המחוזקת-208 כס

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location