העוזרת הדיגיטלית של סקודה תאפשר תפעול קולי טבעי של מערכת המולטימדיה ברכב, באמצעות הפקודה "אוקיי לאורה".

 

במרצדס אמרו "הלו מרצדס", ב-ב.מ.וו אמרו "הלו ב.מ.וו" ואם אתם רוצים להפעיל את העוזרת הדיגיטלית בסקודה שלכם, אמרו מעתה "אוקיי לאורה" (Okay LAURA). סקודה מצטרפת אל יצרני הרכב המובילים ומציגה את העוזרת הדיגיטלית העונה לפקודות קוליות טבעיות ומאפשרת את תפעול מערכת המולטימדיה באמצעות פקודות קוליות בלבד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הרחבה זו למערכת המולטימדיה תהיה זמינה בשלב זה רק בסקודה קאמיק ובסקודה סקאלה ורק בדגמים המצוידים במערכת המולטימדיה הבכירה Amundsen עם מסך "9.2.

 

בסקודה מציינים כי בשלב זה ניתן לתפעל את העוזרת הדיגיטלית בשש שפות שונות - אנגלית, גרמנית, ספרדית, איטלקית, צרפתית וכמובן צ'כית - והיא מסוגלת בנוסף להבחין בניב שונה. באמצעות פקודה קולית ניתן לבקש מהמערכת לנווט ליעד מסוים, להכתיב הודעת טקסט, לנגן שיר ועוד. באמצעות חיבור קבוע לרשת האינטרנט (eSIM), המערכת יכולה להתעדכן אוטומטית וכן למצוא מידע באמצעות חיפוש ברשת.

 

 

סקודה תכננה את תפעול המערכת כך שירגיש כמה שיותר כמו שיחה עם בן אנוש, כך לדוגמה הנהג יכול לקטוע את העוזרת באמצע משפט עם פקודה חדשה וכאשר הנהג מנהל שיחה עם העוזרת, השמע ברכב לא מושתק אלא מונמך בכדי לדמות תחושה טבעית של ניהול שיחה ברכב עם נוסע אחר.

בשלב זה המערכת לא מתקדמת כמו בדגמי מרצדס או ב.מ.וו, כלומר היא מאפשרת כרגע תפעול של מערכת המולטימדיה בלבד, אך בסקודה מציינים כי באמצעות עדכונים עתידיים למערכת ניתן יהיה לתפעל מערכות שונות ברכב באמצעות פקודות קוליות, כגון תפעול בקרת האקלים, מענה לשאלות מורכבות ועוד.

 

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

נחמד. לא רלוונטי לנו .

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location