הקונספט I.D crozz הוא עוד הצצה לעתיד החשמלי של פולקסווגן הכולל מגוון רחב של דגמים חשמליים החל משנת 2020.

 

לאחר שחשפה בשנה שעברה את הקונספט I.D למכונית האצ'בק חשמלית (הגולף של העתיד בקיצור), פולקסווגן חושפת בתערוכת שנגחאי את הקונספט I.D Crozz, קונספט לקרוסאובר קומפקטי חשמלי המהווה עוד הצצה למתקפת הדגמים החשמליים של קבוצת פולקסווגן (כולל אודי וסקודה) שתחל בשנת 2020 עד יעד שיווק של מיליון מכוניות חשמליות בשנה עד שנת 2025.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

את הקונספט I.D Crozz מניעים שני מנועים חשמליים, קדמי ואחורי, בהספק כולל של 300 כ"ס בחלוקה של 100 כ"ס מהמנוע הקדמי ו-200 כ"ס מזה האחורי. עם מערך סוללות בקיבולת גבוהה של 83kWh, פולקסווגן מציינת טווח נסיעה חשמלי של כ-500 ק"מ ונתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 6.0 שניות.

 

את מערך הסוללות המותקן ברצפת הרכב, ניתן לטעון עד לקיבולת של 80% בזמן של 30 דקות דרך עמדת טעינה מהירה בהספק של 150kW. מערכת ההנעה בדגם כוללת "דיפרנציאל" חשמלי המאפשר העברה של מומנט בין הציר הקדמי לאחורי, בהתאם למצב האחיזה.

 

לפי פולקסווגן לדגם העתידי יהיו יכולות אוטונומיות מלאות, חלק מהמידע הנדרש לרכב מתקבל באמצעות ארבעה סורקי לייזר המותקנים בפינות גג הרכב. אותם סורקים נשלפים מתוך גוף הרכב כאשר הנהג עובר ממצב ידני למצב אוטונומי "I.D PILOT”.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location