כלמוביל מרצדס תקיים החל מיום חמישי הקרוב (4-12.06) מבצע מכירות מיוחד במסגרתו היא תציע הטבת מימון משמעותית לרוכשים לצד מסלולי טרייד אין במחיר מחירון למגוון דגמים ומסלולי ליסינג פרטי. בנוסף, דגמי הפלאג-אין של מרצדס יוצעו במחירי טרום עליית המס.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

לראשונה מציעה כלמוביל מרצדס, באמצעות כלמוביל פתרונות מימון, הלוואה של עד 70% ממחיר הרכב לתקופה של 36 חודשים ללא ריבית וללא הצמדה. מסלול הליסינג הפרטי כולל אחריות מורחבת וטיפולים לאורך התקופה.

גילי פריאנטה, מנכ"ל כלמוביל מרצדס מציין כי ברוח התקופה, יצאה החברה במגוון הטבות ייחודיות הכוללות טרייד אין אטרקטיבי לצד מגוון מסלולי מימון ללא ריבית, וכן הצעות חדשות לליסינג פרטי בראש שקט המותאם לצרכים המשתנים של הלקוחות. "מרצדס חדשה רוכשים בכלמוביל – היבואן הרשמי ,ולהערכתי ההטבות החדשות תאפשרנה ללקוחות רבים לעשות זאת. אנו מצפים להעניק ללקוחותינו את חווית הרכישה הטובה ביותר בכל אחד מאולמות התצוגה של כלמוביל מרצדס ברחבי הארץ הוסיף פריאנטה."

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

כל הכבוד. עכשיו נראה בעלי פלאפליות עם חובות עד הצוואר נוסעים במרצדס A קלאס עם תחת. חולה על גברים מזרחיים עם אגו, כבוד ונעלי אדידס לבנות, מעמודי התווך של העם היהודי. בלעדיהם אין עתיד למדינת ישראל....

כל הכבוד. עכשיו נראה בעלי פלאפליות עם חובות עד הצוואר נוסעים במרצדס A קלאס עם תחת. חולה על גברים מזרחיים עם אגו, כבוד ונעלי אדידס לבנות, מעמודי התווך של העם היהודי. בלעדיהם אין עתיד למדינת ישראל. העולם קיים בזכותם.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location