בית העיצוב האיטלקי זגאטו הופך את אסטון מרטין DBS ו-DB9 ליצירות אמנות ייחודיות ויפות במיוחד, לא משימה פשוטה שמדובר ברכבים היפים גם כך של אסטון מרטין.

זגאטו חוגג 100 לאסטון מרטין עם שתי יצירות ייחודיות תמונות: פייסבוק זגאטו

בעוד אנחנו חוגגים יום הולדת רק פעם בשנה, כשיצרן רכב חוגג יום הולדת, זה נמשך שנה לפחות והמתנות הן בהתאם. אסטון מרטין החוגגת השנה את יום ההולדת ה-100 שלה כבר נתנה לעצמה מספר מתנות - דגמים ייחודיים שעוצבו ע"י בתי עיצוב איטלקיים כגון הראפיד סטיישן של ברטונה, או ה-V12 זגאטו שבכלל עברה מדגם ייחודי לדגם בייצור סדרתי מוגבל של 101 רכבים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לכבוד אירוע נוסף לציון חגיגות המאה שנערך בסוף השבוע האחרון בגני קנזינגטון במערב לונדון, בית העיצוב האיטלקי זגאטו לקח הפעם שני דגמים של המותג, DBS קופה וDB9 וולנטה והפך כל אחת מהן ליצירה ייחודית אחת ויחידה ( DBS-DBS9 Zagato Centennial). לשני הדגמים דרך אגב כבר יש בעלים מאושרים שייהנו משתי מכוניות ייחודיות במיוחד.

 

שני הדגמים נושאים את החותם העיצובי של זגאטו – גג הבועה הכפולה והזב הקצוץ, זאת ביחד עם מחווה לדגמי העבר של אסטון מרטין, במיוחדהמגריל הקדמי בהומאז' לתקופת הזוהר של אסטון מרטין בימים בהם ג'יימס בונד היה "גבר גבר" והמכונית שלו הייתה אסטון מרטין DB5. שני הדגמים מצוידים במנוע V12 בפח של 6.0 ליטר ובהספק מרבי של 517 כ"ס.

 

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

אחת המכוניות הפחות נאות שיצאו מבית זגאטו..במיוחד החלק האחורי הסתמי עם הפנסים המיושנים.<br /><br />חסרה פה הרמוניה שיש בהרבה מכוניות אחרות שהם מעצבים.

This comment was minimized by the moderator on the site

פשוט מזעזעות. בכלל, זגאטו בזמן האחרון מוציאים דגמים ממש לא יפים. אם הקודמת שהם עשו לאסטון מרטין- פשוט דוחה. המכוניות של אסטון מרטין מושלמות, וזהו. לא צריך לגעת בהן ולשנות...

This comment was minimized by the moderator on the site

נראה כאילו הוא רוצה לדחוף אלפא בחזית<br />האחורה נחמד<br />אבל האסטון מרטין העכשווית מושלמת -פשוט נצחית

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location