אופל אסטרה ברלינה (אסטרה סדאן) מושקת בישראל לאחר מתיחת פנים למשפחת האסטרה עם מנוע 1.4 טורבו 140 כ"ס ותיבת 6 הילוכים אוטו'.

אופל אסטרה ברלינה-סדאן

אופל ישראל מודיעה על תחילת שיווקה של אסטרה ברלינה – גרסת הסדאן 4 דלתות של האסטרה המחודשת. באופל ישראל המתינו זמן רב למשפחתית סדאן והאסטרה ברלינה תאפשר לחברה להציע משפחתית סדאן חזקה, במחיר תחרותי למדי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אופל אסטרה ברלינה תשווק עם מנוע אחד, 1.4 טורבו 140 כ"ס, המשודך לתיבת 6 הילוכים אוטו'. הברלינה תשווק ברמת גימור אחת ENJOY, במחיר של 124,990 שקל בלבד.

 

לאסטרה סדאן/ברלינה החדשה מידות מהגדולות בקטגוריה עם 4,658 מ"מ אורך, 1,810 מ"מ רוחב ובסיס גלגלים רחב של 2658 מ"מ. תא המטען הנפרד שלה מציע נפח של 460 ליטרים, ובאמצעות קיפול הספסל האחורי ניתן להגדיל את נפחו עד למקסימום של 1,010 ליטר.

 

 

האסטרה ברלינה סדאן תוצע כאמור ברמת גימור אחת בלבד הכולל בין היתר: בקרת אקלים מפוצלת , בקרת שיוט, שליטה מלאה מגלגל הרכב על מערכות השמע ועוד. לרוכשים הראשונים תוצע מערכת מולטימדיה מלאה הכוללת GPS, דיבורית BT ועוד בתוספת של 5,000 שקל.

 

לדברי אסי שמלצר, מנכ"ל אופל, "התחלנו היום בשיווק דגם אסטרה ברלינה בישראל, אשר זכה להתעניינות רבה עוד טרם הגעתו לארץ. מדובר בדגם סדאן, המהווה רכב אולטימטיבי עבור משפחה ישראלית, ומציע מרווח, אבזור וכוח מנוע שלא נראו על דגמים דומים בסגמנט. אסטרה ברלינה סדאן מצטרפת לרשימה מכובדת של דגמים חדשים ורמות גימור חדשות, אשר משיקה אופל בארץ ובעולם. "

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location