אופל קומבו לייף הוא הגרסה של אופל לברלינגו החדש, עם שפע של מרחב לנוסעים ומטען, מערכות בטיחות מתקדמות ואבזור עשיר. 

 

אופל חושפת את הקומבו לייף (Combo Life), הגרסה של אופל לברלינגו החדש של סיטרואן אשר נחשף בשבוע שעבר ואל שני דגמים תאומים אלו, יצטרף בקרוב התאום השלישי - הפרנטר החדש של פיג'ו. למעט סמלים שונים ועיצוב חיצוני שונה במקצת, מדובר כמובן בדגמים זהים לחלוטין אותם תציג קבוצת PSA בבכורה עלומית בתערוכת הרכב של ז'נבה בתחילת החודש הבא.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עם העיצוב הצעיר והצבעוני של הברלינגו פחות מדבר אליכם, תוכלו לבחור בעיצוב הבוגר והרציני יותר של הקומבו. בתא הנוסעים תמצאו בנוסף גלגל הגה שונה של אופל וסידור שונה במקצת ללוח המחוונים.

 

כמו הברלינגו, גם אופל קומבו יוצע במרכב קצר (4.4 מטר) או ארוך (4.75 מטר) עם בסיס גלגלים בהתאמה של 2.78 מטר או 2.97 מטר. הגובה עומד על 1.80 מטר ואת שתי גרסאות הדגם ניתן לקבל עם 5 או 7 מושבים. נפח תא המטען המרבי עומד על 2,126 ליטר בדגם הקצר ו-2,693 ליטר בדגם האורך ולשתי הגרסאות כושר גרירה מרבי של 1500 ק”ג. את שורת המושבים השנייה ניתן לקבל כסטדרט החלוקה של 40/60 וכאופציה כשלוש מושבים מלאים נפרדים, בשתי התצורות בכל המושבים ישנם עיגוני ISOFIX ועיגון אחורי לרצועה.

 

אופל קומבו חלון גג
עם בטיחות משופרת, הקומבו הברלינגו והפרטנטר מהווים אלנטרנטיבה מצוינת לרכב המשפחתי המסורתי.

למרות שאופל לא מציינת זאת בהודעתה, היצע המנועים בקומבו צפוי להיות זהה להיצע המנועים של הברלינגו, כלומר מנוע בנזין 1.2 ליטר טורבו עם 110 ותיבת ידנית או 130 כ"ס ותיבת 8 הילוכים אוטו' ומנוע דיזל 1.5 ליטר בהספקים של 75 כ"ס, 100 כ"ס או 130 כ"ס, כאשר מנוע הדיזל הבכיר יוצע כאופציה עם תיבת 8 הילוכים אוטו'.

כמו בברלינגו, גם הקומבו של אופל מצויד במבחר גדול של מערכות בטיחות מתקדמות: בלימה אוטונומית עד 85 קמ"ש (0-30 קמ"ש בלימה מרבית ועד 85 קמ"ש הפחתה של עד 22 קמ"ש ממהירות הנסיעה), בקרת שיוט אדפטיבית כולל זיהוי תמרורים והתאמת מהירות הנסיעה, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, תצוגה עילית, התרעה על עייפות הנהג, חניה אוטונומית, מצלמת 180 מעלות אחורית ועוד.

 

ברמות האבזור הגבוהות, לייף במקרה של הקומבו, נוכל למצוא שפע של אבזור כגון חלון גג פנורמי, תאי אחסון עיליים לאורך תא הנוסעים ומעל תא המטען, מולטימדיה "8 עם הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, תאורת LED מלאה, שליטה מההגה, בקרת אקלים מפוצלת, בלם יד חשמלי, 4 חלונות חשמל ועוד.