הקורסה 2015 תוצע מעתה ברמת הגימור Enjoy עם מערכת הבטיחות Opel Eye ונוספה רמת גימור חדשה Enjoy Fix במחיר של 99,900 שקל.

2015 אופל קורסה החדשה
אופל קורסה - מעכשיו עם מערכת בטיחות מתקדמת, יותר אבזור ומחירון חדש.

אופל ישראל ממשיכה לחדש ומשדרגת את הקורסה החדשה – שהושקה בישראל בחודש אפריל האחרון - במערכת הבטיחות המתקדמת Opel Eye ומשיקה רמת גימור חדשה Enjoy Fix עם מנוע 1.4 ליטר ותיבת 6 הילוכים אוטו' במחיר של 99,900 שקל.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מערכת Opel Eye המוצעת ברמת הגימור Enjoy  כוללת מערכת להתראה על סכנת התנגשות חזיתית/אי שמירת מרחק, מערכת התראה על סטייה מנתיב הנסיעה וזיהוי תמרורים וסימני דרך והצגתם בלוח המחוונים. בנוסף לכך רמת גימור זו (Enjoy) כוללת בנוסף מראה מרכזית מתכהה אוטו' וחיישני נסיעה לאחור מקוריים.

 

מחירה של הקורסה ברמת הגימור Enjoy הכוללת כסטנדרט את מערכת הבטיחות Opel Eye עומד על 102,900 שקל. בנוסף לכך רמת הגימור Enjoy כוללת מעתה גם את מערכת המולטימדיה Intelleink של אופל עם מסך מרכזי "7, מצלמה אחורית ועוד (מפרט מלא בסוף הידיעה). דגם זה מחליף את דגם Enjoy הקודם ששווק ללא מערכת הבטיחות וללא מערכת המולטימדיה ושווק במחיר של 103,900 שקל.

 

בנוסף לכך, אופל מוסיפה רמת גימור חדשה לדגם, Enjoy Fix, שהיא למעשה זהה לרמת הגימור Enjoy הקודמת אך מוצעת עתה במחיר של 99,900 שקל. בדגם זה תוצע התקנה חינם של מערכת הבטיחות מובילאיי. שני הדגמים מצוידים במנוע 1.4 ליטר 90 כ"ס המשודך לתיבת 6 הילוכים אוטו'.

 

מפרט טכני מלא – קורסה 2015

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

לא סוחב, לא חסכוני, לא אמין ולא זול<br />אז למה לקנות?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location