אופל תציע את הקורסה הידנית עם חבילת אבזור לצעירים, You, הכוללת מערכת שמע משודרגת ואת השם שלכם מאחור.

אופל קורסה You

אופל ישראל משיקה את דגם ה"קורסה You" 3 דלתות, במנוע בנזין 1.2 ליטר בהספק של 85 כ"ס ותיבת הילוכים ידנית בת חמישה הילוכים. מחירו של הדגם החדש יעמוד על 74,990 ש"ח. לראשונה בישראל, יוכל כל רוכש, של דגם ה- You בלבד, להוסיף לרכב חותם אישי – תבליט הנושא את שמו, אשר יוצמד לחלק הימני של דלת תא המטען.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בדגם החדש כלולה חבילת "צעירים" לרכב, עם מגבר וסאב-וופר של Rockford; גלגלי סגסוגת קלה; פסי קישוט ספורטיביים ומראות בצבע הפסים. האבזור הסטנדרטי ברכב כולל 4 כריות אויר, עם אפשרות לניתוק כרית אוויר לנוסע; כוונון טלסקופי של ההגה; רדיו דיסק מקורי MP3 + AUX; צג מידע כולל מד טמפרטורה חיצונית; מראות חשמליות מתכווננות; חלונות חשמל ונעילה מרכזית. לקורסה הידנית צריכת דלק של 18.1 ק"מ לליטר.

 

לדברי אילן טל, מנכ"ל משותף באופל ישראל, "לאור הצלחת הקורסה בישראל, הוחלט באופל להרחיב את מגוון הדגמים המוצעים ללקוחות. לאור זאת, ולאור התחזקותן של מכוניות חסכוניות וזולות, החלטנו להשיק את דגם הקורסה You 3 דלתות, הפונה לקהל יעד עירוני וצעיר ומתאים במיוחד לצרכיו, לביטוי אישי ואפיל ספורטיבי. האבזור הייחודי שהותאם לו הופכים אותו לבולט בשטח ולמסוגנן ביותר מבין מתחריו, המספק חוויה עירונית מושלמת".

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location