בשנת 2019 אופל תציג את הקורסה החדשה, כולל גרסה חשמלית לדגם, ועד שנת 2024 בכל הדגמים של אופל תשולב מערכת הנעה חשמלית, היברידית או חשמלית מלאה.

 

כשנה וחצי לאחר שעברה מג׳נרל מוטורס לידיה של קבוצת PSA, אופל חושפת את התוכנית העסקית שלה לשנים הקרובות, תוכנית אשר כוללת הצגתם של שמונה דגמים חדשים/מחודשים עד שנת 2020, כולל יחידות הנעה היברידיות פלאג-אין ועד לשנת 2024, אופל מבטיחה שכל הדגמים שלה ישווקו בשילוב עם מערכת הנעה חשמלית - מלאה או היברידית.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לפני שנעבור על הדגמים שיוצגו, נספר לכם על הדגמים אשר ירדו מההיצע (עד סוף 2019). הרשימה כוללת את הקארל העירונית, שלא שווקה בישראל ומבוססת על הספארק של שברולט. גם האדם, שהייתה המתחרה של אופל לפיאט 500, תרד מהיצע הדגמים של אופל ביחד עם הקסקדה, מכונית הקבריולט של אופל על בסיס הדור הקודם של האסטרה.

 

אופל קסקדה קארל ואדם יורדות מההיצע
אופל קסקדה, קארל ואדם יורדות מההיצע.

בשנת 2019 נפגוש את הקורסה החדשה, אשר תתבסס על ה-208 החדשה של פיג׳ו אשר תוצג במקביל. הקורסה החדשה, במרכב 5 דלתות בלבד, תשווק גם בדגם חשמלי מלא. בנוסף נפגוש דגם חדש לואן המסחרי אופל ויוארו, אשר יתבסס על הג׳מפי הנוכחי של סיטרואן במקום על הטראפיק של רנו כפי שהיה עד היום.

 

אופל גרנדלנד X ישווק בקיץ 2019 עם מערכת הנעה היברידית פלאג-אין PHEV, מערכת שהוצגה לאחרונה עבור ה-3008 של פיג׳ו. מערכת עם הספק של 225 כ״ס טווח חשמלי של 40 ק״מ בדגמי הנעה קדמית או 300 כ״ס ו-50 ק״מ בדגמי הנעה כפולה.

במהלך שנת 2020 אופל תציד את הדור הבא של המוקה X, אשר יתבסס על הדור הבא של פיג׳ו 2008. המוקה X הבא יהיה חלק מהאסטרטגיה של אופל להביא את מכירות רכבי ה-SUV של המותג ל-40% מסך המכירות של המותג עד שנת 2021. עד לסוף שנת 2020 אופל תשווק 4 דגמים עם הנעה חשמלית, פלאג-אין או חשמלי מלא.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

לא לגעת באופל!!! מוזמנים לראות איך ניראה רכב חדש שקניתי

This comment was minimized by the moderator on the site

לא לגעת באופל!!! לא הקשבתי ואכלתי אותה בגדול!!! מוזמנים לראות איך נראית ולשמוע מה אני עוברת עם אופל חדשה!!! ביזיון

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location