אירוע השקה חגיגי לשברולט סילברדו HD החדש יתקיים בשישי הקרוב (31.01) בחוות רונית. 

 

קבוצת UMI יבואנית שברולט ואיסוזו בישראל תקיים ביום שישי הקרוב (31.01) אירוע מכירות חגיגי במסגרתו היא תשיק בישראל את שברולט סילברדו 2020 החדש. אירוע המכירות יתקיים בחוות רונית בין השעות 9:00 עד 14:00. פרטים נוספים על האירוע ואפשרות להרשמה בקישור.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הסילברדו מוביל את מכירות הסגמנט בישראל בעשור האחרון וסיים את שנת 2019 עם מעל ל-50 אחוז מנתח השוק. הסילברדו החדש, אשר הוצג בתחילת 2019 בארה"ב, ישווק עם מנוע דוראמקס V8 טורבו-דיזל בנפח 6.6 ליטר בהספק של 445 כ"ס ומומנט מרשים של 124.5 קג"מ, המנוע משודך לתיבת הילוכים אוטומטית חדשה בעלת 10 יחסי העברה - כולל הילוך יתר, מערכת בחירת תחומי הילוכים ומצב גרירה.

 

שברולט סילברדו hd החדש תא הנוסעים
גם תא הנוסעים זכה לשדרוג משמעותי.

הסילברדו החדש בעל עיצוב חדש ואגרסיבי עם גריל קדמי מעוטר בכיתוב שם היצרנית בציפוי כרום בולט שמתווסף לכונס האויר על מכסה המנוע. הפיק אפ החדש גדל כמעט בכל הנתונים וכעת הוא מציג שיפור במרווח הגחון, מרחק הסרנים, גודל הארגז ובכושר העמסה שעומד כעת על 1,600 ק"ג. מיכל האוריאה הותקן במיקום נוח יותר למילוי ובלוח המחוונים נוסף חיווי לרמת הנוזל במיכל. 

הדגם ישווק בישראל ב-7 רמות גימור הכוללות שילובים שונים של סוגי הנעה 4X4 או 4X2 ואפשרויות מרכב קבינה מורחבת או תא נהג כפול. פרטים נוספים ומחירים בהמשך השבוע.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location