אלפא רומיאו משיקה באירופה רמת גימור חדשה ובכירה לסטלביו (זמינה גם בג'וליה) העונה לשם Veloce Ti ומציעה את כל מה שיש לדגם Volce להציע יחד עם עיצוב ספורטיבי יותר בהשראת דגם הקצה, הסטלביו QV.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הסלטביו Veloce Ti מצויד בפגוש אחורי כמו בדגם Volce המסתיים במשטח החלקה כהה בעיצוב ייחודי, יש גם חישוקי ענק בקוטר של "21, לראשונה בדגם, קליפרים באדום, צבע שחור לכל חלקי הכרום החיצוניים, כמו מסגרת החלונות והסמלים השונים וגימור מתכתי כהה למראות הצד.

 

סטלביו Veloce Ti
סטלביו Veloce Ti.

בתא הנוסעים נמצא את מושבי הספורט של הדגם בריפוד של עור משולב באלקנטרה, מנועי העברת הילוכים מאלומיניום, תפירה קונטרסטית באדום לאורך הדשבורד, בדלתות, ידית ההילוכים ובמושבים, גימור קרבון מבריק (אמיתי), תקרה בשחור ועוד.

 

את הסטלביו Veloce Ti ניתן לקבל עם מנוע 2.0 ליטר טורבו 280 כ"ס או 2.2 ליטר טורבו דיזל 210 כ"ס. שני המנועים משודכים כסטנדרט לתיבת 8 הילוכים אוטו' ולמערכת הנעה כפולה Q4.

 

סטלביו Veloce Ti תא הנוסעים
מושבים וגימור מהסטלביו QV.

לצד השקת הסטלביו Veloce Ti אלפא רומיאו משיקה מספר עדכונים לדגמי 2021 של הסטלביו, כולל מנועים מעודכנים לתקן אירו 6d, הרחבת שרותי הרשת של המותג (לא רלוונטי לישראל) כולל אפליקציה למכשיר הסלולרי המאפשרת לקבל את מיקום הרכב, עדכון יעדים במערכת הניווט ישירות מהמכשיר הסלולרי ועוד.

מפרט הבטיחות בדגמים עודכן עם מערכת סיוע לנהיגה בכביש המהיר ובפקקי תנועה (כחלק מבקרת השיוט האדפטיבית) זה כולל שמירה על מרכז נתיב הנסיעה והתאמה של מהירות הנסיעה בהתאם למותר בדרך לפי הנקלט במערכת זיהוי התמרורים. יש גם ניטור שטח מת אקטיבי עם תיקון היגוי למניעת תאונה ועוד.

 

2021 אלפא רומיאו סטלביו Veloce Ti