אסטון מרטין ואנטג' 2024 החדשה
אסטון מרטין ואנטג' החדשה.
אסטון מרטין ואנטג' 2024 החדשה
אסטון מרטין ואנטג' החדשה.

על הנייר זו רק מתיחת פנים, בפועל זה פשוט דגם חדש לחלוטין. תכירו את אסטון מרטין ואנטג' 2024 החדשה הממשיכה את המהפכה שעוברת על המותג, מהפכה שהחלה עם ה-DB12 שהוצגה אשתקד וממשיכה כעת עם ה- ואנטג' החדשה. 

 

אסטון מרטין ואנטג' היא המכונית לנהג של אסטון מרטין ומתחרה ישירה לדגמים כגון פורשה 911 טורבו. ה- ואנטג' החדשה ממשיכה עם מנוע ה- 4.0 ליטר V8 טווין-טורבו של AMG  שזכה למקצה שדרוגים מקיף במיוחד ע"י המהנדסים של אסטון מרטין כך שכעת המנוע הזה מייצר בדגם הספק מרבי של 665 כ"ס ומומנט מרבי של 81.5 קג"מ המתקבל בין 2,000-5,000 סל"ד. מדובר בתוספת משמעותית של 155 כ"ס לעומת הדם היוצא. 

 

2024 אסטון מרטין ואנטג' החדשה
אסטון מרטין ואנטג' החדשה.

עם תיבת 8 הילוכים אוטומטית מבית ZF, שזכתה גם היא לשדרוגים כולל יחסי העברה שונים, המעבירה את הכוח אל הגלגלים האחוריים דרך דיפרנציאל מוגבל החלקה, זה מספיק לנתון 0-100 קמ"ש של 3.5 שניות ולמהירות מרבית של 325 קמ"ש, זאת לעומת 4.0 שניות ו-314 קמ"ש בדגם היוצא. אלו למעשה נתונים המקבילים לאלו של ה- ואנטג' V12 היוצאת. 

 

השלדה זכתה לשלל שדרוגים וחיזוקים כולל תכנון מחדש של המתלים הנשענים על בולמים אדפטיביים חדשים. חיזוקי השלדה השונים אפשרו לאסטון מרטין להסיר את תותבי הגומי מהחיבור של מסרק ההגה לשלדה כדי לחדד את התגובה לפקודת היגוי. בכל פינות הרכב נמצא חישוקי "21 מחושלים הנועלים צמיגי מישלין פיילוט ספורט S5 החדשים בפיתוח ייעודי לדגם. לנהג ישנה אפשרות לנתק באופן מוחלט את מערכת בקרת היציבות, אם הוא לא יעשה זאת הוא יגלה מערכת חדשה העושה שימוש בשלל חיישנים כדי לאפשר לו לנצל את היכולות במקסימום תחת מעטפת של הגנה. 

 

אסטון מרטין ואנטג' החדשה תא הנוסעים
אסטון מרטין ואנטג' החדשה.

חיצונית, הדגם זכה לעיצוב חדש לחזית הדגם, כולל פנסי matrix LED חדשים, בהשראת ה- DB12 החדשה. משאר הזוויות אנחנו פוגשים, פחות או יותר, את המוכר לנו מהדגם היוצא. תא הנוסעים לעומת זאת כבר מציג מהפכה מוחלטת לעומת הדגם היוצא ולמעשה הוא נלקח ישירות מה- DB12 למעט עיצוב שונה לדלתות וגימורים שונים התואמים יותר דגם המכוון לנהג. לעומת הדגם היוצא, זו קפיצת מדרגה גבוהה מאוד וטיפול מקיף לאחת מנקודות החולשה העיקריות של הדגם היוצא. 

2024 אסטון מרטין ואנטג'

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 22

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.