אסטון מרטין ואנטג' רודסטר מצוידת בגג הנפתח המהיר בעולם, 6.7 שניות בלבד לפתיחה מלאה.

 

כשנתיים לאחר שהציגה את ה- ואנטג' החדשה, אסטון מרטין מציגה את גרסת הגג הנפתח של הדגם, אסטון מרטין ואנטג' רודסטר אשר תוצג לקהל הרחב בחודש הבא בז'נבה. מהיבואן תומר דותן ומאיר אוחיון נמסר כי צפי הגעה במהלך רבעון שלישי 2020.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אסטון מרטין ציידה את הואנטג' רודסטר בגג נפתח רך שהוא המהיר ביותר בעולם לגג נפתח חשמלי, רק 6.7 שניות נדרשות לפתיחת הגג או 6.8 שניות במידה ואתם עושים זאת בתנועה עד מהירות של 50 קמ"ש. הנתון הממוצע בתעשייה קרוב יותר ל-10-12 שניות.

 

2020 אסטון מרטין ואנטג' רודסטר
הגג הנפתח החשמלי המהיר בעולם.

תוספת מנגנון הגג הנפתח וחיזוקי שלדה שונים הוסיפה 60 ק"ג למשקל הדגם לעומת גרסת הקופה. בזחית הדגם נמצא את אותו מנוע מרצדס-AMG של דגם הקופה, מנוע 4.0 ליטר V8 טווין טורבו בהספק מרבי של 510 כ"ס ומומנט מרבי של 69.8 קג"מ בין 2,000-5,000 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 8 הילוכים אוטו' של ZF המעבירה את הכוח אל הגלגלים האחוריים.

 

אסטון מרטין ואנטג' רודסטר
אסטון מרטין ואנטג' רודסטר.

עבור הדגם זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 3.8 שניות, לעומת 3.6 שניות בדגם הקופה, ולמהירות מרבית של 306 קמ"ש, לעומת 314 קמ"ש בדגם הקופה.

כמו בדגם הקופה, גם הרודסטר מצוידת מאחור בדיפרנציאל מוגבל החלקה נשלט אלקטרונית, בולמים אדפטיביים, בקרת יציבות דינאמית ודיפרנציאל מוגבל החלקה אלקטרונית לבלימה של אחד הגלגלים המחליקים.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

הקופה מעלפת, הרודסטר הרבה פחות.
דילמות של עשירים.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location