הראפיד AMR היא גרסת קצה חדשה לדגם, עם 600 כ"ס וכיול אגרסיבי. תוצע במהדורה מוגבלת של 210 יחידות בלבד.

 

לאחר שחשפה בחודש שעבר את ה- DB11 AMR, אסטון מרטין חושפת כעת גרסת AMG גם לראפיד, מכונית הארבע מושבים של החברה. הראפיד AMR תהווה את הגרסה הבכירה של הדגם, מעל הראפיד S שהחזיקה בתפקיד זה עד עתה. הראפיד AMR תוצע במהדורה מוגבלת של 210 יחידות בלבד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בחזיתה של הראפיד AMG אנחנו מוצאים את אתו מנוע 6.0 ליטר V12 אטמוספרי של הראפיד S, אך הפעם בהספק מרבי של 600 כ"ס לעומת 560 כ"ס. למרות תוספת ההספק, נתון התאוצה נותר זהה לראפיד S עם 4.4 שניות 0-100 קמ"ש ולמהירות המרבית נוספו 3 קמ"ש לכדי נתון של 330 קמ"ש.

 

ראפיד AMR תא הנוסעים
שימוש נרחב בקרבון גם בתא הנוסעים.

רוכשי הדגם אולי לא יאיצו מהר יותר, אך זוכים לכיול מתלים חדש וחד יותר, כיאה לדגם הנושא את שם קבוצת המרוצים של אסטון מרטין, יחד עם תכנון אווירודינמי מוקפד ויעיל יותר. השינויים האווירודינאמיים הם אלו היוצרים את הבידול בעיצוב החיצוני, באמצעות מפצל זרימה קדמי מקרבון, חצאיות צד שונות, דפיוזר אחורי משודרג העשוי קרבון ועוד.

כיול המתלים החדש של הדגם, יחד עם מערכת בולמים אדפטיבית בכיול קשיח יותר, הנמיכו את המרכב ב-10 מ"מ. בנוסף נמצא צלחות בילום קרמיות מאחורי חישוקי "21 בעיצוב ייחודי לדגם. רוכשי הדגם יוכלו לבחור מבין 3 סגנות עיצוב, כולל גרסת "חתימה" הכוללת את הצביעה בירוק זרחני - הצבע של קבוצת המרוצים.

 

בתא הנוסעים נוכל למצוא שימוש נרחב בקרבון חשוף ומושבי ספורט בריפוד אלקנטרה ורקמת AMR במשענת הגב.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location