חברת האם של יבואנית טויוטה, יוניון, משיקה חברת בת חדשה אשר תשווק בישראל החל מהרבעון הראשון של 2020 את הרכבים החשמליים של GAC הסינית.

 

"אוריון מוביליטי" (Orion Mobility), חברת בת חדשה של קבוצת יוניון (יבואנית טויוטה לישראל) מודיעה היום כי חתמה על הסכם ליבוא ושיווק דגמי מותג הרכב הסיני GAC - ג'יי איי סי (Guangzhou Automotive Company) לישראל. בכוונת החברה להתמקד ביבוא הרכבים החשמליים של GAC, כחלק מההערכות הקבוצה לעידן הרכב החשמלי. אוריון מוביליטי נערכת להשקת המותג כבר ברבעון הראשון של 2020.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

אולם התצוגה הראשון של GAC יוקם ברחוב יגאל אלון בתל אביב, ואת פעילותה בישראל יוביל דור פיקל, אשר צמח בקבוצת יוניון במגוון תפקידי ניהול בחברת לקסוס.

 

GAC AION S
GAC AION S.

דור פיקל, מנכ"ל אוריון מוביליטי, מסר היום: "אנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה עם GAC וגאים להיות נציגי ענקית הרכב הסינית בישראל. מצאנו שותפים החולקים איתנו חזון וערכים דומים של איכות, אמינות ושירותיות ותפיסה עקרונית השמה את הלקוח במרכז. סין היא המובילה העולמית בתחום הרכב החשמלי, והסכם זה הוא חלק משמעותי בהערכות האינטנסיבית של קבוצת יוניון לעידן הרכב החשמלי."

 

באוריון מוביליטי מציינים כי ל-GAC היקף מכירות של למעלה מ- 2 מיליון רכבים בשנה ובשש השנים האחרונות היא מדורגת ראשונה מבין היצרנים הסיניים בסקרי האיכות שלJ.D. .Power החברה מייצרת מגוון רחב של רכבים, החל מרכבי סדאן, קרוסאוברים ועד למיניוואנים.

 

GAC AION LX
GAC AION LX.

לקבוצת GAC מספר מיזמים משותפים (שם מכובס לדרך של הממשל הסיני לכפות על יצרנים מערביים לספק ידע בתהליכי ייצור רכב לחברות של הממשל הסיני) לייצור רכבים עבור השוק הסיני עם טויוטה, הונדה, מיצובישי וקבוצת פיאט-קרייזלר.

בשלב הראשון אנחנו צפויים לפגוש בישראל את הדגם GE3, קרוסאובר חשמלי קומפקטי (4.35 מטר אורך ובסיס גלגלים של 2.56 מטר) המצויד במנוע חשמלי בהספק של 180 כ"ס ובסוללה המספיקה לטווח נסיעה של עד 410 ק"מ (בתקן NDEC). הדגם שהוצג בסין עוד שנת 2017, משווק בסין גם תחת מותג מיצובישי שהשתתפה בפיתוח הדגם דרך המיזם המשותף של החברות.  

 

תא נוסעים GAC AION
תא הנוסעים של GAC AION.

בהמשך אנחנו נפגוש את הדגמים החשמליים הבכירים והחדשים של GAC אשר הוצגו בתחילת השנה תחת מותג הדגמים החשמליים AION. בשלב זה המותג כולל שני דגמים: Aion S - מכונית משפחתית חשמלית גדולה עם מנוע חשמלי בהספק של 180 כ"ס וטווח נסיעה חשמלי של 510 ק"מ (בתקן NDEC המיושן). בן נוסף למשפחה הוא דגם AION LX - קרוסאובר חשמלי גדול המשווק עם מספר סוללות, בקיבולת של 70kWh עד 93kWh, המעניקות לדגם טווח נסיעה חשמלי של 500-650 ק"מ (בתקן NDEC).

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

מחירים?

This comment was minimized by the moderator on the site

מחירים?
נפח מנוע?

This comment was minimized by the moderator on the site

מה נפח מנוע? הרכב חשמלי, אדיוט

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location