דאצ׳יה לוגאן MCV סטפווי המחודש נחת בישראל, עם מראה של רכב פנאי, מנוע 0.9 ליטר טורבו ותיבת הילוכים רובוטית.

 

קרסו מוטורס, יבואנית דאצ׳יה בישראל, החלה בשיווקה של דאצ׳יה לוגאן MCV סטפווי המחודש (מתיחת פנים), גרסת במראה של רכב פנאי למשפחתית סטיישן הקומפקטית של המותג. הלוגאן MCV סטפווי ישווק עם מנוע אחד (0.9 ליטר), ברמת גימור אחת ובמחיר של 82,900 שקל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הלוגאן MCV סטפווי מצויד במנוע מצויד במנוע 3 צילינדרים טורבו בנפח של 0.9 ליטר המייצר הספק מרבי של 90 כ״ס ומומנט מרבי של 15.3 קג״מ. המנוע משודך לתיבת 5 הילוכים רובוטית (מצמד יחיד), מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ״ש של 11.1 שניות, מהירות מרבית של 170 קמ״ש ולצריכת דלק משולבת של 19.6 ק״מ לליטר.

 

2018 דאצ׳יה לוגן MCV סטפווי
סטיישן מראה של קרוסאובר.

לדגם, המהווה סוג של גרסת סטיישן לסנדרו, אורך של 4.53 מטר, רוחב של 1.73 מטר (ללא הפלסטיק סביב בתי הגלגלים) ובסיס גלגלים של 2.63 מטר. נפח תא המטען בדגם גדול יחסית ועומד על 573 ליטר, 1,518 ליטר עם קיפול המושבים מאחור. לעיצוב במראה של רכב פנאי מתלווה הגבהת מרכב קלה המעמידה את מרווח הגחון על 17.4 ס״מ.

 

כאמור, הלוגאן MCV סטפווי יוצע ברמת גימור אחת הכוללת, בין היתר: חישוקי פלדה ״16, בקרת שיוט, חיישני חניה אחוריים, 4 כריות אוויר, מערכת שמע מקורית עם דיבורית BT ועוד. דאצ׳יה לוגאן MCV סטפווי - מפרט טכני מלא להורדה.

 

דאצ׳יה לוגאן MCV סטפווי תא הנוסעים
תא הנוסעים זהה לסנדרו.

בתחום הבטיחות, הדגם מצויד במערכת MOVON בהתקנה מקומית וללא כל מערכת בטיחות אקטיביות. לדגם ציון בטיחות נמוך של שלושה כוכבים במבחני הריסוק האירופאיים Euro NCAP (מבחן שנערך בסטנדרטים של שנת 2014) ובמילים אחרות, אם בטיחות המשפחה חשובה לכם, הלוגאן הוא לא הבחירה הראשונה עבורכם.