ב.מ.וו סדרה 4 קופה החדשה נחשפת לראשונה, אמנם כקונספט, אך כזה המוכן לעלות על פס הייצור.

ב.מ.וו סדרה 4 קופה קונספט

למי שזכרונו אינו בוגד בו, ב.מ.וו יצרה סדר חדש בשמות הדגמים שלה כאשר מספרים אי זוגיים מציינים דגמים קונבנציונליים כגון סדאן, סטיישן ו-GT, ומספרים זוגיים מציינים דגמי קופה וקבריולט.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

היום, זו הפעם הראשונה בה אנו נחשפים לסדר החדש עם תמונות ראשונות של ב.מ.וו סדרה 4 קופה החדשה (F32), שכאמור, עדיין מוגדרת כקונספט. בהמשך, ב.מ.וו תציג את סדרה 4 קבריולט (F33), סדרה 4 גראן קופה (F36) ולאחרונה, נחשפנו לראשונה בתמונות ריגול לסדרה 3 GT החדשה.

 

בזכות הפרדת הדגם מסדרה 3 , ב.מ.וו הרשתה לעצמה להיות קצת יותר חדורת מטרה בעיצוב הדגם עם חזית המזכירה את סדרה 3, אך באווירה ספורטיבית יותר עם פנסים מחודדים ופגוש קדמי חדש עם כונס אוויר בולט במיוחד הנמתח לכל רוחב המכונית.

 

 

המידות החדשות של הדגם יוצרות מראה של רכב רחב מהחזית ונמוך וארוך מהפרופיל. לסדרה 4 קופה בסיס גלגלים זהה לסדרה 3 עם 2.81 מטר, אך היא ארוכה יותר ב-17 מ"מ עם 4,641 מ"מ אורך, רחבה יותר ב-15 מ"מ עם 1,826 מ"מ רוחב ונמוכה במיוחד עם 1,362 מ"מ גובה לעומת 1,429 מ"מ של סדרה 3 סדאן.

 

הדגם יוצע עם כל מבחר המנועים של סדרה 3 החדשה ובעתיד הרחוק יותר תוצג גם M4 עם הספק הצפוי לעמוד על כ-450 כ"ס, באזור של המתחרות מבית מרצדס (C63) ואודי (RS4).

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location